Doblo Değerli dostlarım bilginize...

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Esselamıakeyküm formumun değerli üyeleri abierim kardeşlerim ellerinizden gözlerinizden öperim. Bizim emektarı aylardır ellerimden çekmediği kalmadı heryerine parmak attık yaptık kırdık bozduk tamir ettik çarptık zevkimizi aldık hatasıyla kusuruya güzelliğiyle hayırlı şekilde yeni sahibine 62 bin tl ye sattık. Satarken en uçra civatasına kadar alıcısına söyledik. Görmediği yerlere kadar. Velhasılkelam 62bin tl nakit ile doblo veya başka araç düşünüyorum aman aman şahin doğan kartal nebilim kağıt benzeri mukavva araçlar dışında. Değerli abilerimden öneri bekliyorum. Allaha emanetsiniz saygılar.
Screenshot_20211203-023023.jpg

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Esselamıakeyküm formumun değerli üyeleri abierim kardeşlerim ellerinizden gözlerinizden öperim. Bizim emektarı aylardır ellerimden çekmediği kalmadı heryerine parmak attık yaptık kırdık bozduk tamir ettik çarptık zevkimizi aldık hatasıyla kusuruya güzelliğiyle hayırlı şekilde yeni sahibine 62 bin tl ye sattık. Satarken en uçra civatasına kadar alıcısına söyledik. Görmediği yerlere kadar. Velhasılkelam 62bin tl nakit ile doblo veya başka araç düşünüyorum aman aman şahin doğan kartal nebilim kağıt benzeri mukavva araçlar dışında. Değerli abilerimden öneri bekliyorum. Allaha emanetsiniz saygılar.
Eki Görüntüle 39986
Hayırlı olsun inşaallah. Hakkında hayırlısı. Rabbim gönlüne göre versin.

S.R.YILDIRIM

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sezai Rahmi YILDIRIM
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli Teknik Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz - Hususi Ruhsatlı
Hayırlı olsun. Yüklü miktar eklemedikçe, fazla seçenek yok gibi.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Eki Görüntüle 39986
Opel vectra oneririm zevkli arabadir veya laguna yilina gore cok konforlu arac

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Opel vectra oneririm zevkli arabadir veya laguna yilina gore cok konforlu arac
Aynen opel vectra la hoşuma gitti bakıyorum birkaç tane ye de 62 60 lira arasında...

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Aynen abi 2bin motorlara girmeyin diyorlar ama çokda ucuz uğraşmakta istiyom ama nebilim kararsızım 😁
Temizini bulurum diyorsanız tesisatın olduğu kutuyu açın kablolara elinizi sürün dökülüyorsa arkanıza bakmadan uzaklaşın o araçtan.Bu araçların en büyük problemi aşırı miktarda tesisat kablosu kullanıldı ve opel motorları yüksek sıcaklıkta çalıştığı için kablolar bir süre sonra problem çıkarmaya başlıyor.Üretildiği yılın premimum markalar haricinde mercedes konforuna sahip araçtır.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Sen kaşınıyon yine galiba Nazımım. 😊
Abi sıfır eğea aldım opsiyonlattım. Ailemde eşimde bende rahat ettik. 😁😁 Aldıktan ilk defa alet kutumu çamaşır suyuna yatırdım 😁 hanım şokta 😁 ben inanmıyorum sen o sıfır arabaya elini sürmeden 1 gece rahat yatabileceğine diyor başka bişe demiyor 😁😁😁

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Abi sıfır eğea aldım opsiyonlattım. Ailemde eşimde bende rahat ettik. 😁😁 Aldıktan ilk defa alet kutumu çamaşır suyuna yatırdım 😁 hanım şokta 😁 ben inanmıyorum sen o sıfır arabaya elini sürmeden 1 gece rahat yatabileceğine diyor başka bişe demiyor 😁😁😁
Hiç edemezsen canın sıkılınca söker takarsın 😊 hayırlı olsun inşaallah.

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Hayırlı olsun.Hangi donanım ve motor ne kadara aldınız?

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
A.s. hayırlısı olsun. Zıpkın gitmiş.

Sağlık olsun.

Gene yolun dobloya düşer inş ''

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Hayırlı olsun

S.R.YILDIRIM

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sezai Rahmi YILDIRIM
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli Teknik Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz - Hususi Ruhsatlı
Allah kazasız, belasız, cezasız, ezasız, ... binmek nasip etsin. :harika:🌹
Zaman içinde orası burası mıncıklanmış, ... "zavallı egea" demeyeceğiz inşaAllah.

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Hayırlı olsun.Hangi donanım ve motor ne kadara aldınız?
Valla nazar oldu galiba 😁 aracımızın yanına gittik seramik kaplıyolardı. Bankadan onay bekliyoruz nakitimiz elimizde üstü gelicek. Bende paylaştım eğeayı. Drrr telefon çaldı banka onay vermemiş neymiş annem hiç maaşını yatırmamışda kredi puanı sıfırmış. Annem bi şirkette yarım maaş alıyor işe gitmiyor elden alıyor engelli diye. Bankaya da ibraz edemedik kaporamızı aldık geri eve geldik. Ama peder öyle inat ettiki ben o parayı o masaya vuracağım dedi. Hanım ben hepimiz eve doğru hüzünlü şekilde gittik. Sağlık olsun.
Detayları yazayım. Egea 1.4 easy plus ekran hız sabitleme ısıtma vs vs dış koruma paketi hediyeli standart fiyat 344bin. Bizim engelli alışımız 177bin. Sağlık olsun. Ama 2021 doblo da orda nasıl içim gidiyor bi gör ekranlı mekranlı 2021 premio plus 120lik bide 1.6 görmen lazım...
IMG_20211224_152503.jpgIMG_20211224_152042.jpgIMG_20211224_150849.jpgIMG_20211224_150456.jpgIMG_20211224_145356.jpg