D4 ön balata tavsiye

YEK06

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yunus emre
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Selamün aleyküm 2015 Doblo için ön balata tavsiyesi lazım daha bakımda yan sanayi taktım uyarı lambası kafasına göre yanıp söndü değiştireceğim ancak iki fismenli olarak lazım dedi usta opar almayı düşünüyorum ama tek ile iki fismenli arasında 300 TL fark var tek fismenli alsak ne gibi sorun olur veya ikisi arasindaki fark nedir bilen birisi yardımcı olursa memnun olurum

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Selamün aleyküm 2015 Doblo için ön balata tavsiyesi lazım daha bakımda yan sanayi taktım uyarı lambası kafasına göre yanıp söndü değiştireceğim ancak iki fismenli olarak lazım dedi usta opar almayı düşünüyorum ama tek ile iki fismenli arasında 300 TL fark var tek fismenli alsak ne gibi sorun olur veya ikisi arasindaki fark nedir bilen birisi yardımcı olursa memnun olurum
İyi bir balata al trw yada Lancia
Ucuzun kalitelisi kale al

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Ankarada yaşıyosan sponsorumuz evren yedek parça ile görüş hesaplı verir

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Feredo kullndim memnun kaldım şimdi Bosch var yine iyi durumdalar tutuşu iyi ve ses cikarmiyor