Doblo d4 2017 double ekran orijinal

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
selamünaleyküm arkadaşlar herkese hayırlı işler benim 2017 Fiat Doblo D4 kasa aracımın double ekranda Bluetooth bazen kendiliğinden telefon bağlantısını koparıyor telefonla bağlanamıyorum Bir daha telefonu double teyp'ten silip tekrar arama yapıp o şekilde tekrar bağlayabiliyorum sorun oluşuyor kendiliğinden Bluetooth ile alakalı artı flash bellek için USB ve aux çıkışının olduğu yerde flash bellek taktığımda flash bellek aç kapa yapıyor normalde flash belleğim çalışıyor bununla alakalı da ekstra olarak bir çözüm önerisi olan var mı çok teşekkür ediyorum verecek olduğunuz olacağınız bilgiler için teyp görselini ekliyorum

Dosyalar

• 17075463433729093707548117644550.jpg
    17075463433729093707548117644550.jpg
    1,3 MB · Okunma: 7

d3 doblo(1.3)

Yeni Üye
Doblo
Adı
Efe
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
selamünaleyküm arkadaşlar herkese hayırlı işler benim 2017 Fiat Doblo D4 kasa aracımın double ekranda Bluetooth bazen kendiliğinden telefon bağlantısını koparıyor telefonla bağlanamıyorum Bir daha telefonu double teyp'ten silip tekrar arama yapıp o şekilde tekrar bağlayabiliyorum sorun oluşuyor kendiliğinden Bluetooth ile alakalı artı flash bellek için USB ve aux çıkışının olduğu yerde flash bellek taktığımda flash bellek aç kapa yapıyor normalde flash belleğim çalışıyor bununla alakalı da ekstra olarak bir çözüm önerisi olan var mı çok teşekkür ediyorum verecek olduğunuz olacağınız bilgiler için teyp görselini ekliyorum
Teyp in ayarlar kısmında sıfırla seçeneği var bu yardımcı olabilir.

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
sıfırlama yaptım ama bir işe yaramadı bluetooth bağlantısı ve MP3 oynatma konusunda sıkıntı yaşıyorum bazen böyle teyp hızlı sarma olur ya o şekilde çalıyor bir daha durdurup play yaptığında normale dönüyor gibi bence yazılımsal diye düşünüyorum güncellemek gerekir mi nasıl yapılır bilgisi olan var mı

saltinto

Aktif Üye
Doblo
Adı
Serdar
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Pioneer teypte bu tür sorunlar oluyordu. Flash diski HDD LLF Low Level Format Tool adlı uygulama ile formatladıktan sonra sorunum çözülmüştü. Denemenizde fayda olacağını düşünüyorum.

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
peki teyp sorunu nasıl çözeceğim flash belleği denerim teyp sorunu neden olur

saltinto

Aktif Üye
Doblo
Adı
Serdar
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
iki tane telefon kayıtlı evet ikisinde de oluyor yani ben 2017 model araba olduğu için yazılımsal olduğunu da düşünüyorum yani sizce de bu olabilir mi aynı arabayı kullanan arkadaşlar var mı acaba bu sorunla karşılaşan veya

Fırtına61

Azimli Üye
Doblo
Adı
Abdülgani
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Evet farklı telefondada denedim Huawei be xiaomi telefonlar bağlı sorun var bi anda hızlı şekilde okuyor acayip bi sorun yazılımsalsa nasıl güncellenir bilgisi olan varmı aynı aracı kullanan varmı bu sorunla karşılaşan vs varsa yazabilirler mi