Doblo D4 (2016-2017) üniversal multimedya

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Konuyu ben de takipteyim. Video yu yollama imkanınız olursa ben de sizlere minnettar olurum.

Kliplerde mp4 dosyası oynatıyor mu? Eski aracımda videoların formatını program ile değiştirmek zorunda kalıyordum
Oynatıyor kardeşim hiçbirşey yapmana gerek yok

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
Valla bu markayı hiç duymadım inceledim ve android işletim sistemi değil anladığım kadarıyla videoyu da istersen numaranı ver WhatsAppdan göndereyim
Teşekkürler. 05496948750

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Teşekkürler. 05496948750
Video kalitesini düşürdüm öyle attım videoyu ürün gayet iyi Bi işte ilk açılışta biraz bekletiyor okadar ama geri görüş kamerası da taktım ben ister kapalı olsun teyp ister açılıyor olsun farketmez geri videse taktığın anda açılıyor ekran arkanı rahatça görüyorsun ve montajı çok kolay bütün soketleri uyumlu araca kablo kesip biçme yok

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
Video kalitesini düşürdüm öyle attım videoyu ürün gayet iyi Bi işte ilk açılışta biraz bekletiyor okadar ama geri görüş kamerası da taktım ben ister kapalı olsun teyp ister açılıyor olsun farketmez geri videse taktığın anda açılıyor ekran arkanı rahatça görüyorsun ve montajı çok kolay bütün soketleri uyumlu araca kablo kesip biçme yok
Harikasın. Ilgi alakan için teşekkür ederim. Bu ürünün markası ve fiyatı neydi? Ve nereden alabilirim

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Harikasın. Ilgi alakan için teşekkür ederim. Bu ürünün markası ve fiyatı neydi? Ve nereden alabilirim
Rica ederim ne demek kardeşim marka navimex 7706 benimkini android 6 işletim sistemi 1 GB Ram 4 çekirdek işlemci 16 GB hafızalı 1300 liraya gittigidiyorda var ha bide aynı modelin 8 çekirdek işlemci 4 GB Ram android 8 işletim sistemli olanı var oda 2300 lira civarında maddi yönden sıkıntım yok diyorsan yeni versiyonunu al derim ama bendeki gbi alırsanda sıkıntı yok kardeşim buda işini görür şimdiden hayırlı olsun

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
Rica ederim ne demek kardeşim marka navimex 7706 benimkini android 6 işletim sistemi 1 GB Ram 4 çekirdek işlemci 16 GB hafızalı 1300 liraya gittigidiyorda var ha bide aynı modelin 8 çekirdek işlemci 4 GB Ram android 8 işletim sistemli olanı var oda 2300 lira civarında maddi yönden sıkıntım yok diyorsan yeni versiyonunu al derim ama bendeki gbi alırsanda sıkıntı yok kardeşim buda işini görür şimdiden hayırlı olsun
1300 liralık olanı yemin ederim gittigidiyorda bulamadım:) varsa sana zahmet şunun gittigidiyordaki linkini atarmisin

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
1300 liralık olanı yemin ederim gittigidiyorda bulamadım:) varsa sana zahmet şunun gittigidiyordaki linkini atarmisin
Pardon kardeşim ya bende yanlış görmüşüm 1300 olan farklı markaymış ? sen n11 e yaz navimex 7706 diye çıkacaktır 1800 lira civarında bende diyorum bu niye bu kadar ucuzlamış ?

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Konuyu ben de takipteyim. Video yu yollama imkanınız olursa ben de sizlere minnettar olurum.

Kliplerde mp4 dosyası oynatıyor mu? Eski aracımda videoların formatını program ile değiştirmek zorunda kalıyordum
buyur kardeşim

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Çoookkkk teşekkürler.Allah razı olsun.Kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın inşallah. Ben çok beğendim.
Rica ederim bende teşekkür ederim sağol kardeşim

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2017
buyur kardeşim
videoyu izlerken dikkatimi çekti. sanırım ip neon şerit takmışşsın torpidoya. bunuda araştırıyorum. bu ürünü nereden aldın senmi taktın? taktıysan elektirik bağlantısını nasıl yaptın? bununla ilgilide detaylı bilgi verirmisin

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Evet doğrudur ben yaptım elektrik elektronik Teknikeri olduğum için ip neon nette satışı var n11 den alabilirsin 20 30 lira civarındadır veya olduğun yerde Bi oto aksesuarcı bul ordan al nasıl yaptığıma gelince videsin yanındaki usb aux modulündeki ışıktan aldım enerjiyi uğraştırdı biraz ama yaptım enerji alabileceğim yer olarak orayı uygun gördüm çünkü kolay sökülüyor o modül

ismailsafelıne

Azimli Üye
Doblo
Adı
İsmail
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı