D3'lerin üzerinde gelen lastiklerin kar performansı

mygokhan

Daimi Üye
Yeni aldığımız doblo 3 maxi cargo'nun pirelli lastiklerinde kış mevsiminde memnunum.Açıkçası hiç beklemiyordum böyle bir performans.Kar üzerinde, buz üzerinde gidiş falan gayet iyi.Eğer rampada durmadan ilerlerseniz gayet iyi gidiyor.Bu karlı havalarda çok fazla abartmadan gayet iyi gittim.Sadece bir tane yolda fazla abartınca yani rampada durup kalkmak isteyince az daha duran arabaya çarpıyordum :D Macera işte :D

Ama genel olarak gayet iyi...

Sizin yorumlarınız nedir?

geremy

Onursal Kurucu
lastiklerin yeni olması avantaj ama hiç bir zaman kış lastiğinin yeri tutmaz kaymaya başlarsa kontrol edemessiniz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
vallahi en merak ettiğim şey malesef bizim buralarda kar fazla kar yağmadı ama biye cam gibi buzdu orada asr yi denedim ve gayet başarılı taklılmadan kalktı birde çok az meğilde vardı ama şöyle karlarda dolaşmak istiyorum

mygokhan

Daimi Üye
geremy tarafından yazılan metin:
lastiklerin yeni olması avantaj ama hiç bir zaman kış lastiğinin yeri tutmaz kaymaya başlarsa kontrol edemessiniz.

Kesinlikle katılıyorum.Yıllardır kendi aracımda hep kar lastiği kullanırdım.O yüzden yaz lastiği ile kış performansı beklemek elbette yanlış.Ama hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.Tabi lastik yeni olduğundan dolayı olabilir.Seneye bu kadar iyi tutmaz kesinlikle..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kar lastiğinin perdormansıı bambaşka

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
beyler asr ye aldanmayın...kış lastiğiniz yoksa hiç bir işe yaramaz!buzda asr abs lastiğin çalıştığı kadar çalışır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
RAPTOR tarafından yazılan metin:
beyler asr ye aldanmayın...kış lastiğiniz yoksa hiç bir işe yaramaz!buzda asr abs lastiğin çalıştığı kadar çalışır.

abi ben buzda denedim şuan klar lastiğim yok hemde meğilde vardı asr devredeiken kalkkıp gitti çok hoşuma gitti

ar4920

Azimli Üye
Adı
ANIL EZGİ
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
BEYAZ
RAPTOR tarafından yazılan metin:

abi ben buzda denedim şuan klar lastiğim yok hemde meğilde vardı asr devredeiken kalkkıp gitti çok hoşuma gitti

bende keyfıne cılalı betondan yapılmıs cok az tırtıklı garaj rampasında denedım kar ve bıraz buz vardı ama asr devreye gırdı ve cıktı hayret ettım albea olsa kıslık lastıklerle bıle bıraz zorlanabılırdı ama doblo cıktı

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
valla beyler ben çok gördüm yolun kıyısında asrli arabaya zincir saranı...neyse...zamanla görecez...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
İyi disli saglam lastik hepsinden daha onemlisi plotaj......gerisi traş