D3'e en uygun lastik hangisi

Haftaya dereceler eksi 10 inecekmiş biraz erteleme olacak yaz lastiği için

@onuroran
ben sıkıntı yaşamadım Allah'a şükür.zaten 3 ya da 4 ay takıyorsun. ondan sonra kapalı ve güneş görmeyen yerde bekliyorlar. raf ömrüde 10 sene diye reklam yapıyorlar. seneyede kullanacam Allah nasip ederse.

@doblo3535
bunlara para vermektense petlas almak daha mantıklı bence.

@doblo3535
ben geçmiştim bile sıkıntı olacağını sanmam ama üzerindekileri değiştirmeye gerek yok tabi kışlık takılı olanlar için. kışlık lastik ile yazlık arasında 0.5 ,0.6 lt fark etti benim araçta aynı güzergah kullanımında.

Screenshot_20170314-090219.png

Hayırlı sabahlar arkadaşlar, bu lastiği kullanan bilgisi olan varmı nasıldır acaba, birde xl neyi ifade ediyor.

@Mercan
Ben bu lastiği alacağım xl daha fazla yüke dayanıklı anlamında bu yüzden tercih ediyorum

@doblo3535
Ben hususi kullanıyorum yükle işim yok gibi ancak yanakların çok ezik durmasını istemiyorum, xl dahamı diri durur ozaman

Tuv aradım 205 55 16 geçmiyor dediler
Katolog ne yazıyorsa o lastik dediler

@Mercan
Xl daha iyi tabi ama yük atmıyorsan 205-55-16 91v falken 160 lira

Selamün aleyküm yaz lastigi alicam bende az once mishelin bayisine gittim ve fiyat aldim 205/55/16 daha uygun fotograf atiyrm sizce hangi markayi almaliyim .

Dosyalar

• 14894994994531660265600.jpg
    14894994994531660265600.jpg
    47,4 KB · Okunma: 28
@doblo3535
Fiyat ve kullanim acisindan resimde attigim markalara gore dahami iyidir

@SERDARSTC
Listenizdeki continental ve Goodyear hariç diğerleri alınmaz bu ikisi de pahalı gelirse dediğim markalar hem uygun hemde etiket değerleri iyi

@SERDARSTC
michelin alma continental veya goodyear a bak bridgestone olabilir.

@Mercan
yol tutuşu ve ıslak zemin geçişi güzel tavsiye ederim biraz serttir ısınana kadar abs devreye girer ama ısınıca iyi yapışır yola.

@Mercan
Durmadan zam yapıyorlar 10 gün önce 175 dediler şimdi soruyorum bayinin biri 215 dedi diğeri 190 dedi

Yani 200 lirayı geçtikten sonra bunu almak mantıklı mı bilemiyorum çünkü continental zaten 235 yani

Eğer 175 verirlerse alırım yoksa diğer seçeneklere bakarım

Ama şu an tekrar kış mevsimine dönüş yaptık bu yüzden beklemedeyiz lastikçilerde lastik satamaz fiyat düşerler bence

@doblo3535
hayırlısı ama önümüz yazlıklara muhtaç artık.bundan sonra pek aşağı inme işi zor olur gibime geliyor. ancak internetten bulunur.

Back