Yardım D3 teyp ses düğmesi sorunu

mahan

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
idris
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Aracım Yok
Merhaba,
D3 doblom teyp ses açma kapama düğmesinde bir sıkıntı var dokununca ses bir den en yükseğe çıkıyor bastırarak çevirince ayarlaya biliyorum lütfen yardım edin benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servisin yolunu mu tutayım şimdiden teşekkür ediyorum

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Başına gelen arkadaş varsa yardımcı olacaktır. Servis en mantıklısı gibi.Onlarda söküp firmaya gönderecektir büyük ihtimalle. Görüşün beklemek istemezseniz bu işleri yapan iyi bir ustada işinizi görür.

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Merhaba,
D3 doblom teyp ses açma kapama düğmesinde bir sıkıntı var dokununca ses bir den en yükseğe çıkıyor bastırarak çevirince ayarlaya biliyorum lütfen yardım edin benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servisin yolunu mu tutayım şimdiden teşekkür ediyorum
Arada banada oluyor aşırı güvendiğin radyocu varsa bi göster olmadı servise git . Fiyatlar biraz tuzlu olur ama sorun daha güvenlice halledilir

mahan

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
idris
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Aracım Yok
merhaba ;
Sonunda bu sorun çözüldü iyi oto teyb tamircisi gerekli sadece 80 tl ile sorun çözüldü.Ankara başkent oto sanayide sorunca hemen adını söylüyorlar ustanın ve tamirhanenin yerini şimdi adını vermeyeyim. (yanlış anlasılmasın) hemen 2 saate çözüyor.artık düğmeyi çevirince bir ses artmıyor.Bu şekilde bir sorunu olan arkadaşlara duyurulur.

dokuzharf

Yeni Üye
Merhaba,
Yağsız kontak spreyi düğmenin etrafından içeriye doğru sıkın (teyp kapalı iken). Ardından düğmeyi bir süre döndürün. Sorun çözülecektir.
Bir süre sonra tekrar edebiliyor, yine aynı yöntemle sorunu giderebilirsiniz. (Tabiki en ideal çözüm fiziksel tamir, ama en azından bir not olarak burada kalsın istedim)
Herkese iyi günler.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Merhaba,
Yağsız kontak spreyi düğmenin etrafından içeriye doğru sıkın (teyp kapalı iken). Ardından düğmeyi bir süre döndürün. Sorun çözülecektir.
Bir süre sonra tekrar edebiliyor, yine aynı yöntemle sorunu giderebilirsiniz. (Tabiki en ideal çözüm fiziksel tamir, ama en azından bir not olarak burada kalsın istedim)
Herkese iyi günler.
İyi günler. İyi olur tabiki.