D3 sis takma

irfan özdemir

Azimli Üye
Aracım Yok
Tepki
8
Adı
İrfan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
Arkadaşlar herkese merhaba. 2013 de cargo aldım sis takmak istiyorum. Tamponda sis bağlantı yeri yok. Altta resimdeki tampon baglanti plastiği den(en altta sağ ve soldaki plastikler) almadan nasıl yapılabilir sonradan bağlananlar veya fikir üretenler yardımcı olursalar cokkkk sevinirim Screenshot_2023-03-22-18-12-11-301_com.android.chrome.jpg

Mertooo

Saygın Üye
Tepki
232
Adı
Mert
Arkadaşlar herkese merhaba. 2013 de cargo aldım sis takmak istiyorum. Tamponda sis bağlantı yeri yok. Altta resimdeki tampon baglanti plastiği den(en altta sağ ve soldaki plastikler) almadan nasıl yapılabilir sonradan bağlananlar veya fikir üretenler yardımcı olursalar cokkkk sevinirim Eki Görüntüle 41291
Tampondaki kapali olan yerleri acip oraya segmanlarla montaj yapabilirsiniz tesisat isini ise eger elinizden geliyorsa sigorta kutusundan elektrik alip role ile beraber baglanti yapabilirsiniz iceri buton cekersiniz birde ama orjinal yerlerine orjinal sekilde olsun derseniz ozaman masraf iki katina cikar ve ecu yani beyinden aktif etmek gerekir

irfan özdemir

Azimli Üye
Aracım Yok
Tepki
8
Adı
İrfan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
Uygun hallettim sisleri taktım yerine yalnız motor bölümünden içeri kabloyu nerden cekecem. Heryer dolu bunda. Kuş serisinde ne güzel istediğin yerden alıyordun içeri kabloyu.

Mertooo

Saygın Üye
Tepki
232
Adı
Mert
Uygun hallettim sisleri taktım yerine yalnız motor bölümünden içeri kabloyu nerden cekecem. Heryer dolu bunda. Kuş serisinde ne güzel istediğin yerden alıyordun içeri kabloyu.
Akünun ordan elini asagiya uzat ulasiyorsunuz zaten kabloyuda camurlugun ordan iceri alabilirsiniz