D3 premium araca sonradan hızsabitleme takılırmı?

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
panoroma premiyolar da da yok :mad: standart diye biliyorduk boyle geldi bizede olurmu bu iş ?

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
Ankara Keçiören de Monster Garage diye müzik sistemi ve aksesuar yapan bi yer var.kendisinde fiorino vardı o araca kendi hız sabitleyici taktı.eminim dobloyoda takar.isterseniz numarası nı paylsşıyım.
Nedim Ciftci:05333687845

turna

Azimli Üye
şimdi arkadaşımız fiorino diyince onuda bir inceliyelim dedim youtuba alttaki videoyu koymuşlar
fiorinoya hız sabitleyici takabilmişler hemde orjinal olarak

cengiz522

Fenomen Üye
Adı
Cengiz ertürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gsm teknik servis
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
aytozu gri
@Trendy7559
Fiyat hakkında yaklaşık bir fikrin varmı acaba

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
Yaklaşık 600 tl gibi bi rakamı buluyor.
Doblo premio nun hız sabitleyici kolunu 200 tl civarında montaj+işçilik+yazılım ilavesi oluyor

emincskn35

Azimli Üye
Adı
Emin Coşkun
Modeli
Renk
Beyaz
Olanlar çok kullanıyor mu sormak lazım hız sabitleyiciyi? uzun yolda işe yarıyor ama genelde şehir içindeyseniz gereksiz diye düşünüyorum 600 700 tl para vermek keyfinize kalmış parayı verdikten sonra herşey yapılır.direksiyondaki göbek değişecek aracın beynıne yazılım atılacak tamamdır

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
Monster Garage
ankara keçiören sanatoryum caddesinde
İş yeri sahibi:nedim çiftçi
Telefonu:05333687845

SoNsUzAşK

Aktif Üye
Adı
Taha
Modeli
Renk
Gri(Çöl)
@volkan guney
Bence hiç gerek yok sıkıntılı iş.Tozlu yollarda kullandığımız için tıkanmış.Servise gittik tampon sökülmasi gerek felan dedi bi ton masraf elinle yika daha iyi.Hız sabitleyici işine bakarsak 2010 ve üstü premiolarda konfor pakette var benim bildiğim.Aslen biz fazla kullanmıyoz biraz tehlikeli iş.İllede isterseniz desteği olması gerek diye duymuştum.Bende Start&Stop İstiyom acaba o sonradan ilave ediliyo mu?

Trendy7559

Misafir
Adı
tevfik
Modeli
Renk
türk kahve
Starstop hakkında pek bi bilgim yok ama kullananların pek memnun olnadıkları çok duydum.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ben 2014 fiorinoda denedim çok güzel bir sistem. ama sıkıntısı falan var mıdır bilemiyorum. ilk çıkanlarda geri kaçırma falan yapıyor diye şikayetler vardı sanırım ama düzeltildi mi ya da hepsinde var mıydı bilmiyorum.şu var İstanbul da olsam kesinlikle bu sistemli alırdım.