D3 kasa ses kalitesi arttırma

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
doğrü seçim....*tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
fiat ekonomik sorunsuz sağlam daha ne olsun

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
yine sana katılıyorum....:D....*tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
:D

mystan45

Daimi Üye
Tepki
30
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
Hee bak branşın olduğunu bilmiyordum ... Ama servis danışmanlarının da çektiklerini az çok biliyorum... Zor meslek Oğuz bi kere... Hemen yükseleceksen sıkıntı yok ama... Her dakka yapılacak meslek değil... Ayrıca konu sadece arabalar da değil... Benim ki sadece gördüklerimden ötürü tabi ki...

lisedede üniversitedede otomotiv okudum abi lisede mercedes benz dizel labaratuvarında eğitrim gördüm güzeldi bölümüm

doğru abi stajda bende zorluklarını gördüm ama her işin bi zorluğu var ben başlayınca 2 yıl daha işletme okuyacam açık öğretimden otomotivv 2 yıllık daha sonra servis müdürlüğüne kadar yükselebilirm inşallah bi hayırlısı ile başlayayımda

oğuz kardeş askerliğini yaptın mı.tecrübe ve askerliğe çok önem veriyolar iş alma konusunda.bende otomotiv okudum açıkçğretim işletmeye dikey geçiş yaptım başladım iş aramaya benimde kafamda servis danışmanlığı vardı her yere cv gönderdim hep askerliği bahane ediyolar.Makine mühandisi bi aile dostu abim vardı lpg montaj servisi açmaya kafaya koymuş beraber ortak açalım dedi tamam dedik açtık.1 sene lpg montajı yaptım hiç olmazsa ayda en az 15 araba çıkarıyoduk ama evdeki hesap çarşıya uymadı kârı yok elimize bişey kalmıyodu gece gündüz çalıştığımla kaldim düzeliriz diye dayanamayıp devrettim geçen yaz.bunun yüzündende geçen sene sınıfı geçemedim.Şimdi son snıftayım.olum mehmet dedim ya okulu bitir askerliğini yap ondan sonra düzgün iş bul yada kpss yi kazan devlete at kendini diyerekten kpss kursuna yazıldım.2-3 ay önce fiat şendilden çağırdılar iş görüşmesine oraya da gitmedim bilmiym iyi mi yaptım kötü mü yaptım ne yaptıysam yaptım durum bundan ibaret.;)

şöyle oturup düşününce oluvercek gibi ama olmuyo insanda şans olcak herhalde.inş.senin hayallerin gerçek olur

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
oğuzun askerlik problemi yok diye biliyorum....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
benim askerlik problememim yok

zaten önceden hep askerliği bahane ediyorlardı şimdide tecrübe falan diyorlar zaten açık öğretimden devam edecem işletme olarak bide iş çıksa bakalım benide bi kaç yer çağırdı gittim biz size dönecez dediler haber bekliyorum inşallah biyer çıkacak zaten 2 yıl okuduktan sonra servis danışmanı olabiliyoruz

siz hangi okulda okudunuz

mystan45

Daimi Üye
Tepki
30
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
Hep aynı işte biz size döneriz inş. bigün dönerler.Bi kere işe girebildikten sonra içinden geliyosa arkası gelir zaten sevdiğin işi yapcan hedefinde var hayırlısı olur inşallah.

uşak üniversitesinde okudum.bizim okulun kendi imkanları kısıtlıydı.uygulamalı derslerde ya endüstri mesleğe gidiyoduk yada servislere

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Hep aynı işte biz size döneriz inş. bigün dönerler.Bi kere işe girebildikten sonra içinden geliyosa arkası gelir zaten sevdiğin işi yapcan hedefinde var hayırlısı olur inşallah.

uşak üniversitesinde okudum.bizim okulun kendi imkanları kısıtlıydı.uygulamalı derslerde ya endüstri mesleğe gidiyoduk yada servislere
,

bizde zaten lisede gördük ünüversitede bişey görmedik ben lisede mercedes labaratuvarındaydım

bakalım benim çok sevdiğim bi iş hayırlısı olur inşallah

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
amin .....amin....

Serhat2347

Daimi Üye
Doblo