Doblo D3 KASA 2.0 MOTOR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?

GOKHANTASKIN

Azimli Üye
ARKADAŞLAR MERHABA. 2002 MODEL DOBLO KULLANIYORUM ARTIK ARACIMI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM. D3 KASA 2.0 MOTOR DOBLO ALMAK İSTİYORUM FAKAT ARAÇ HAKKINDA FAZLA Bİ BİLGİM YOK KULLANANLAR VEYA ARAÇ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR ARACIN ARTISI EKSİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. TAVSİYELERİNİZ NELERDİR?

GOKHANTASKIN

Azimli Üye
Vergi 500 lira şuan ki aracımada 500 lira vergi veriyorum zaten 2.0 i daha cazip geliyor performans açısından fakat üretim 2 yıl sonra sonlandırılmış bu beni kuşkuya düşürdü. Ondan dolayı kullanan arkadaşlara danışmak istedim. Bi sıkıntı yaşayan varmı diye

Karcenbul

Aktif Üye
Adı
Kadir bulut
Meslek
mekanik isler tekniker
Modeli
Renk
gri granit
Bence uretimin durmasi turkiyede buyuk motora sicakbakilmamasinda dolayidir cokyakar vergi cok talep olmadigindan uretilmemistir ama bu aracin kotu oldugu anlamina gelmez 19 jtd ler gibi bi 1.3 kadar piyasada yok okadar satilmadi

ArhaviLee08

Misafir
Adı
Barış BAŞAK
Meslek
Gümrük Müşavirliği
Modeli
Renk
Derin Bordo
@GOKHANTASKIN
Üstadım alırsın 1.6 105 hp ecufast'a gider bi yazilimla 135 hp yaptırırsın. 2.0 litre motorlar 135 hp zaten. Bu arada bizim forum üyelerine özel indirim var ecufast'ta. Fikrimi soracak olursan tamamen gereksiz 2.0 litre motor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
üretimin durdurulma nedeni talep azlığındandır vergi nedeniyle.vergi sıkıntı değil derseniz alabilirsiniz.

ArhaviLee08

Misafir
Adı
Barış BAŞAK
Meslek
Gümrük Müşavirliği
Modeli
Renk
Derin Bordo
@GOKHANTASKIN
1.6 105 lik araçlar gayet seri araçlardır zaten, gelelim yazılımla 135 hp olayına stage 1 de bu değerleri buluyor diye biliyorum. forumda araştırırsanız eğer bu konu ile ilgili yazışmalar mevcut...

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
temiz 2.0 power bulmak zor piyasada çoğunun orijinal kmleri değil 200 binden 130 bine düşürenler vardı bir ara

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Benim de takip ettiğim bir araç ama üretimi değil satışı durdu 2013'de. ikinci eli sıkıntılı bir araç. Üretim devam ediyor ama Türkiye'de satışı yok.

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Özel istekle bile sıfırı gelmiyor
Ama 2.el alınır ucuz alırsın satarken ucuz verirsin