d3 jant

aloneman

Azimli Üye
4 jant arasında kaldım arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum.linkte birinin fiyatını bulabildim diğerleri 850 ile 1200 arasında hepside 5x98 16 jant
[big]1--[/big]
cms35509.jpg

[big]2--[/big]
carre619jantifumeyuzeyi.jpg

[big]3--[/big]
xinfashs005jantigumusgr.jpg

[big]4-- [/big]
keskinkt3jantigumusgri.jpg

xinfashs531jantigumusgr.jpg
bide bu var ama bu 5x100 17 jant

http://www.mylastik.com/CMS-355,PR-584.html

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ben 1 numarayı beğendim.

Dark Knight

Fenomen Üye
4 jant arasında kaldım arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum.linkte birinin fiyatını bulabildim diğerleri 850 ile 1200 arasında hepside 5x98 16 jant

Ben ikinci jant'ı beğendim. Sizin aracınızda en iyi bu gösterir diye düşünüyorum.

madak

Daimi Üye
kardeş arabalarımızın rengi aynı. nikelajlar ve tampon boyalarını beğendim. ben olsam jantın göbeğinde başka marka logo vs varsa o jantı tercih etmem. ya göbek yazısız olmalı ya da fiat logolu olmalı. tercih sizin. bu arada tamponları bn de boyatmayı düşünüyorum. boya atma vs problemler yaşıyo musun?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence 2, yada 3, jant bencee güzel yakışır dobloya

aloneman

Azimli Üye
kardeş arabalarımızın rengi aynı. nikelajlar ve tampon boyalarını beğendim. ben olsam jantın göbeğinde başka marka logo vs varsa o jantı tercih etmem. ya göbek yazısız olmalı ya da fiat logolu olmalı. tercih sizin. bu arada tamponları bn de boyatmayı düşünüyorum. boya atma vs problemler yaşıyo musun?

tampondaki boya aracın renginden birazdaha koyu boyacı sağlam iş yaparsa bir sorun olmaz en azından benim aracımda şimdilik bir sorun yok

madak

Daimi Üye

tampondaki boya aracın renginden birazdaha koyu boyacı sağlam iş yaparsa bir sorun olmaz en azından benim aracımda şimdilik bir sorun yok

eyvallah kardeşim. aracın resimleri paylaşımı için teşekkürler. tam benim tarzım olmuş. sadece direksiyon ve ön konsol kaplamalarını yaptırmazdım. ama saygı duyuyorum. çok soru soruyorum ama sis farlarının düğmesini nereye bağladılar?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah ALLAH kaza bela vermesin

aloneman

Azimli Üye

eyvallah kardeşim. aracın resimleri paylaşımı için teşekkürler. tam benim tarzım olmuş. sadece direksiyon ve ön konsol kaplamalarını yaptırmazdım. ama saygı duyuyorum. çok soru soruyorum ama sis farlarının düğmesini nereye bağladılar?

arka sisler ile birlikte yanıyorlar konsala düğme koymak için servis 900 istedi.

madak

Daimi Üye

arka sisler ile birlikte yanıyorlar konsala düğme koymak için servis 900 istedi.

teşekkürler*tup*

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
MAŞALLAH güzel araç yapmışsınız...orj jantını benimiyounuz gali ba

kurt

Daimi Üye
İlk sıradaki cant güzel duruyor ben olsam onu alırdım

anka2556

Onursal Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Gri
MAŞALLAH güzel araç yapmışsınız...orj jantını benimiyounuz gali ba
sağolun
arabanın üzerindeki sac jant ben çelik jant yapmak istiyorum nasipse

Ben de premio jantımı değiştirmek istiyorum, istrersen sana satabilirim.

http://www.alfatech.ch/eshop/catalo...=2153&osCsid=95facd99ac163063bdee0d9013bfe0c3

burda görüldüğü gibi D3 'e alfa jantları tm oturuyor.
http://jantdene.com/jant_aplikasyon_tablosu/214/FIAT/DOBLO.html

Maslak Alfa Teknik , alfa romeo servisi, alfacıların memnun kaldığı bi yer, sana yardımcı olabilirler.
http://www.alfateknik.com/anasayfa.htm

vural

Azimli Üye
1. sıradaki jant daha güzel durur arabada ..
usta bide bir kaç sorum olacak..
1.ARcaın tamponlarını ne kadara boyattın?
2.tamponlar boyanırken tamponları mı çıkarıyorlar komple yoksa arabamı onlarda kalıo?
3.ARcaın sis farlarını taktırmak ne kadara çıktı?
Cevaplarsa sevinrim bnde de aracımın tamponları boyatmak ve sis farı açtırmak istiyorumd.

D3 ÇÖL GRİSİ