Doblo D3 hoparlör degisimi

Ahmet0451

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Öncelikle hepinize Selamün aleyküm aracım Doblo D3 olup hoparlörleri çok kötü olduğu için değiştirmek istiyorum ve çevremde de hiç oto elektrikçi olmadığı için bunu kendim halletmek istiyorum kapı döşemesini söktüm ve kapı kilit telini gördüm bunu Sökemedim kırılır diye korktum tekrar geri taktım Eğer Bilen varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim Çok teşekkürler

Adilarslan D3

Başakşehir Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Adil
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Aleyküm selam bendede d3 var kapının etrafında 4 tanr ve açma yerinin orda 1 tane vidayı smkün başka bşye gerek yok telinde biyeri var cıkıyo sıkıntı olmuyo bu arada nerde oturuyosunuz o tarafda bi arkadaşımız varda yönlendirelim sessiztemci arkadaşlarda yapıyo ama

Ahmet0451

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Aleyküm selam bendede d3 var kapının etrafında 4 tanr ve açma yerinin orda 1 tane vidayı smkün başka bşye gerek yok telinde biyeri var cıkıyo sıkıntı olmuyo bu arada nerde oturuyosunuz o tarafda bi arkadaşımız varda yönlendirelim sessiztemci arkadaşlarda yapıyo ama
Aslında benim amacim yeni birşeyler ogrenmek.Kapi dosemesini soktum sadece kapi telini sokemedim? Bu arada cevap verdigin icin saol bunuda bilen cevaplarsa allah razi olsun.

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
Ortada telin topuzunun girdiği centikten kurtarıp alicaksiniz yuvadan bu kadar

Dosyalar

• images (14).jpeg
    images (14).jpeg
    25,7 KB · Okunma: 48

onurrr41

Aktif Üye
Doblo
Adı
Onur
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ÖĞRENCİ
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
KURŞUN GRİ
Değişimi orjinal teyp üzerinden yapıyorsanız işlem bittikten sonra değişimi aktarabilir misiniz?

Ahmet0451

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Degisimi yaptim cok kaliteli birses var diyemem cunku anfi yok her ne kadar kaliteli alirsaniz alin anfisiz yüksek kalitede bir ses performansi beklemeyin ama yine 10 uzerinden 8 alir.

ArdaGürbüz34

Yeni Üye
Doblo
Adı
Arda Furkan
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
selamuun aleykum doblo d3 kasa 2013 model panelvan 1.3 multıjet aracım var fakat haporlerde ciddi anlamda cızırtı geliyor bunun çözümü hapörlerimi değiştirmek 2 tane hapörler sizce kaç tl dır masrafı bunun

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
selamuun aleykum doblo d3 kasa 2013 model panelvan 1.3 multıjet aracım var fakat haporlerde ciddi anlamda cızırtı geliyor bunun çözümü hapörlerimi değiştirmek 2 tane hapörler sizce kaç tl dır masrafı bunun
100 liraya da olur 1000 liraya da olur alacagin hoparlöre gore degisir kendin degisemezsen aldigin yerde taktir