d3 aksesuar

kursatakc

Daimi Üye
saygı değer abilerim ben yeni dobloma aldığım aksesuarları ne ile yapıştımalıyım not:aldığım aksesuarlar sis ve ön panjur çerçevesi bağaj çıtası bide ön krom olan aksesuar tam adını bilmiyorum

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
hayırlı olsun.iyi bir aksesuarcıya taktırsan daha iyi olur.kendin yapayım derken iyiyce mahvetmeyin.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
saygı değer abilerim ben yeni dobloma aldığım aksesuarları ne ile yapıştımalıyım not:aldığım aksesuarlar sis ve ön panjur çerçevesi bağaj çıtası bide ön krom olan aksesuar tam adını bilmiyorum

3M cift tarafli bant kullan...calinmasin istiyorsan bir kac noktaya silikon yapabilirsin kardesim.....

kurt

Daimi Üye
Ben de patex yapıştırıcı öneririm son derece sağlam bir yapıştırıcıdır.Kuruduktan sonra sökemezsin.

genc_guc

Daimi Üye

3M cift tarafli bant kullan...calinmasin istiyorsan bir kac noktaya silikon yapabilirsin kardesim.....

Baki Abiye Katılıyorum Silikon İyidir iyi Olmasına da Çalacak Şerefsiz Onunda Bir Yolunu Bulur

kursatakc

Daimi Üye
fiat servisinde bir arkadaşım var onlarda silikona benzer birşeyle yapıştırıyorlarmış acaba silikon ile yapıştırsak yıkadığımız zaman yerinden düşermi

genc_guc

Daimi Üye
Silikon Sürüp Yapıştırdıgın Parcayı Kagıt Bantla Tuturursan Bir Gün Durduktan Sonra Yıkamayla Felan Çıkmaz

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Ben de patex yapıştırıcı öneririm son derece sağlam bir yapıştırıcıdır.Kuruduktan sonra sökemezsin.
. yapma kurban olayim kardesim patex hem aracin buyasini hemde plastik aksami mahveder...aman ha ..aklinda bulunsun .
cift tarafli bant yapilip varsa whurt un siyah silikonu birkac noktadan dokundurulur...gayet saglikli olur...sokmeye kalkan serefsizde sokerken parca bozulacagi icin birakir gider...