d3 20000 bakımı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
melrock kardeş sağolasın benim arabada 15000 oldu yakında bizede yol görükür.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
D2 doblom var fiyat aldım
mazot filtresi+hava filtresi+motor temizleyici+balata spreyi+polen filtresi+yağp filtresi+yağ+işçilik servis 450TL

Sanayi 200 TL
Gelde garantiyi bozma :)
üstelik gözünün önde yapılıyor :)

NOT: kimseyi yönlendirmek amaçlı söylemiyorum yanlış anlaşılmaya yol vermeyelim sadece kendi düşüncem

biz d1 ve d2 nin ana bakımlarını bu fiyatlara yaptırıyorduk 170 lira falan ama ben o bakım kitapçığında yazan herşeyi yaptırıyorduk

power64

Daimi Üye
20000 bakımını servise yaptırdım yaptırmayı düşünen arkadaşlara örnek fatura

tekerler (dört) tezgah üzerindebalansının yapılması 16,84
20000 km per bakım y doblo combi 1.6 mjet klıma 103,31
filtrelerin kontrolu ve değişimi
motor kayışı/zinciri kontrolü değişimi
motor yagı kontrolu değişimi
ön /arka süsp.parçalarının kontrolu ön düzen ayarı
elektronik sistem ve ünitelerin kont.
akü kont.
lastik ve fren sistemleri kont.
far ve aydınlatmaların kont.
kullanıcı kitabındaki diğer kont.
cam sil antfzli 5.08
yağ (selenıa wrp.e 5w30 4 lt 94,16
'' '' 25,25
sprey fren balata (500 ml 6,20
motor iç temizleyici 327 200ml 20,31
hava filtresi 11,24
filtre yag 22,02
filtre elemenı yakıt 65.03
polen filtresi 12,90

yakıt ölçümü
1. ölçüm %11,22
2. ölçüm %8
3. ölçüm %2
4.ölçüm%2,43
5.ölçüm %3,07

standart K aralığı 0-3
ölçülen K değeri 0.06
sonuç . standartlara uygun denmiş

toplam fatura tutarı iskonto ve indirimler düşdükten sonra 389,99= 6 taksit

ceyhun-24

Aktif Üye
istanbulda bunların yarsını bile yapmıyorlar yapsalar bile sünya kadar şey yapmış gibi gösterip kabarık fatura çıkarırlar üstat burası istanbul taşı toprağı altın :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
servis keğıtlarında yazıyor asma o kontrolleri yapıyorlar mı bilmiyorum işte

ama ben d1 dobloya ustamıza yaptırırken orada yazan herşeye baktırtıyordum

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
walla arkadaşın bana dediği 165 lira hiç inandırıcı gelmedi benim araba 187 binde bakıma sanayiye götürüyorum 200-250 arasında tutuyor zaten 4 lt yağ neredeyse 75 lira eee yağın dışında mazot yağ polen ve hava filitrelerinin kesin değişmesi lazım ne diyim adamlar belki senden işçilik almadılar ama dediğin doğruysa da bana öyle geliyorki ilk başta senin ayağını alıştırıp sonradan yüklü yüklü çıkartıcaklar .....

ceyhun-24

Aktif Üye
aynen dostum var orada bir sıkıntı imkanısıznda dışında bişey acaba faturayı kesen kişi akşamdanmı KAldı diyecem :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
heleki bu soz zamlardan sonra serviste o fatura çok düşük

bizm 20 bin 374 lira tutu serviste

power64

Daimi Üye
istanbulda bunların yarsını bile yapmıyorlar yapsalar bile sünya kadar şey yapmış gibi gösterip kabarık fatura çıkarırlar üstat burası istanbul taşı toprağı altın :)

aslında servislerde fiyatlar aynı olması lazım neden değişiklih oluyor anlamıyorum araçlar aynı marka aynı km aynı sadece şehir değişik tuhav bişey

ayrıca yakıt testinden bişey anlamadım bilen arkadaslar varsa bilğilendire bilirmi bizleri

ceyhun-24

Aktif Üye
ben bunu 10,000 bakımda çok tartıştım FİAT ile 2 servisten fiyat aldım 2 sininde arasında 40 tl oynuyor neden diyorum serbest piyasa diyorlar :):):)

Yakıt testi şu olabilir mazot filtresi değişiyor 20,00 bakımdamazot gidip gitmediği testi olabilir kanımca büyük bir ihtimalle budur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yakıt testi diye bişey yok o sadece mazot filitresi değiştitkten sonra kontağı 2 3 defa aç kapa yapılır mazot gelsin diye ve araba çalıştırılır bunu yapmadan basarlarsa hemen çalışmayabilir

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

enozist

Azimli Üye
walla arkadaşın bana dediği 165 lira hiç inandırıcı gelmedi benim araba 187 binde bakıma sanayiye götürüyorum 200-250 arasında tutuyor zaten 4 lt yağ neredeyse 75 lira eee yağın dışında mazot yağ polen ve hava filitrelerinin kesin değişmesi lazım ne diyim adamlar belki senden işçilik almadılar ama dediğin doğruysa da bana öyle geliyorki ilk başta senin ayağını alıştırıp sonradan yüklü yüklü çıkartıcaklar .....

Arkadaşlar, bir kaç gündür abimin bir ameliyat durumu vardı onunla uğraşıyordum giremedim.
Uğur kardeş, profilinde yazan "Gemlik" doğruysa eğer, Yalova'ya gelip gitmen, 1.3 Doblo için 20 TL'yi geçmez. Bir daha ki bakım zamanında gel kardeşim, Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışıyorum. Gel beraber bakıma girelim, 165 TL'yi geçerse üstü ve mazot parası benden. Bahse girelim demiyorum yanlış anlama, geçmezse de kahvemi içersin güle güle memleketine uğurlarım seni. Ayrıca, burada benim "165 TL" diye yalan söyleyecek olmamın kime ne faydası var ki ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

Arkadaşlar, bir kaç gündür abimin bir ameliyat durumu vardı onunla uğraşıyordum giremedim.
Uğur kardeş, profilinde yazan "Gemlik" doğruysa eğer, Yalova'ya gelip gitmen, 1.3 Doblo için 20 TL'yi geçmez. Bir daha ki bakım zamanında gel kardeşim, Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışıyorum. Gel beraber bakıma girelim, 165 TL'yi geçerse üstü ve mazot parası benden. Bahse girelim demiyorum yanlış anlama, geçmezse de kahvemi içersin güle güle memleketine uğurlarım seni. Ayrıca, burada benim "165 TL" diye yalan söyleyecek olmamın kime ne faydası var ki ?

zaten neden yalan söyleyeseniz ki inanıyoruz size szie filo indirimi falan uygulanmış olabilir

enozist

Azimli Üye

zaten neden yalan söyleyeseniz ki inanıyoruz size szie filo indirimi falan uygulanmış olabilir

Oğuz kardeşim, "inandırıcı gelmedi" cümlesinden ben öyle anladım. Yanlış anladıysam affola. Ayrıca 0. km araçlarda bütün aksesuar opsiyonları alınırsa eğer garanti süreci boyunca işçilik yokmuş, dün öğrendim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
güzel kampanyaymış ama parça fiytından işçiliğide çıkarırlar

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
size öözel indirimleri vrdır ozaman

tunacell

Azimli Üye
07,07,2012 tarihinde 19288 km de 20000 km bakımı için safeline 1.3 multijet doblomu servise girdim fatura şu şekilde çıktı

- hava filtresi : 14,30 tl
- yakıt filtresi : 11,47 tl
- yağ filtresi : 9,76 tl
- polen filtresi : 10,22 tl
- fren balata spreyi (500ml) : 6.20 tl
- 5W-30 yağ (2lt) : 63,05 tl
- 5W-30 yağ (1lt) : 34,40 tl
- halka çakmak lambası : 6,01 tl
- işçilik : 103,31 tl
-yüzde 18 kdv 46,57 tl

TOPLAM:------------- 305,29