D2 park lambası degişimi

Doblocuhafız

Yeni Üye
Doblo
Adı
Melik
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
D2 doblonun park lambasına led aldım değiştirmek istiyorum ön panjuru sökmeden değiştirme şansım var mı? D3 doblolar gibi gar arkasında kapak yok sanırsam

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Arka kapak sökülebiliyor ampülü çok basit şekilde değiştirebilirsiniz.Park lambam kestiğinde elektrikçiye gittim okadar basit olduğunu bende bilmiyordum hemen kapağı çıkarıp ampülü taktı 1dk sürmedi

Doblocuhafız

Yeni Üye
Doblo
Adı
Melik
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Arka kapak sökülebiliyor ampülü çok basit şekilde değiştirebilirsiniz.Park lambam kestiğinde elektrikçiye gittim okadar basit olduğunu bende bilmiyordum hemen kapağı çıkarıp ampülü taktı 1dk sürmedi
D3 gibi direk çek çıkar şeklinde mi videolara falan baktım benzemiyor onlara çünkü

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Hiç bakmadınız mı aracınıza korkmanıza gerek yok? Aracım park lambası arızası vermişti yakın zamanda kapağı çekerek çıkarmıştım basit açılmıştı zor bir işlem değil.Fiatın ampül değiştirmesi neredeyse bütün araçlarında aynı bazı modellerde kapağı hafif çeviriyorsunuz çentiklerinden kurtuluyor basit bir ampül değişimi için bir yeri sökmenize gerek yok farı sökecekseniz o başka

Son düzenleme: