d2 doblo ne kadar hıza ulasıyor 1,9m.jet 105 beygir

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
1,6 16 valf güzel sağlam bi motor koysalardı herşey tamamdı ama o malibulara konulan marea motorları değil iyi değil çok arıza çıkarıyor ve çok yakıyor onlar bi malibuda var yanılmıyorsam.

malibu motoru iyi değil mi bence süper bi motor bizim palio weekend 1,6 16 vdi 103 bg fena bişey çok rahat 200 km hıza çıkıyor du hatta maksimum 205 civarı görüyor yakıtıda şehir içi 100 kmde 10 litre yakıyor du ayrıca o motorda uzun ömürlü

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
dizel daha güzel olurdu.

blaxer

Azimli Üye
arkadaslar sizin yazdıklarınıza katılıyorum dobloyu alırken sadece birinin yanımda artslik yaptıktan sonra benm de hakkını vermekti su anda bu yarısı yapmam gerekiyor sadece su kadar soyleyeilirim ki doblo nun alabilecegini dusundum onlar ıkı connect oldular sımdı biri 1,8 110 beygir biride 1,8 75 beygir bende aralarında tek doblo 1,9 105 beygir bakacaz drag yarısı kim alirsa cok buyuk bır kıdem alacak ve doblo ya cıp taktırabiliyormuyuz bu yarıstan sonra onuda dusunuyorum biri bana bu konuda yardım edebilir mi ?

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
arkadaslar sizin yazdıklarınıza katılıyorum dobloyu alırken sadece birinin yanımda artslik yaptıktan sonra benm de hakkını vermekti su anda bu yarısı yapmam gerekiyor sadece su kadar soyleyeilirim ki doblo nun alabilecegini dusundum onlar ıkı connect oldular sımdı biri 1,8 110 beygir biride 1,8 75 beygir bende aralarında tek doblo 1,9 105 beygir bakacaz drag yarısı kim alirsa cok buyuk bır kıdem alacak ve doblo ya cıp taktırabiliyormuyuz bu yarıstan sonra onuda dusunuyorum biri bana bu konuda yardım edebilir mi ?
chip yaparsan 130 hp felan olur aracın...

mehmet zahit

Onursal Üye
Yarışın sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum.bizim burdada artis connectçiler var.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblo onları çiğ çiğ yer *pissed*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mevzubahi 1.9 jtd olunca gerisi fasa fiso:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mevzubahi 1.9 jtd olunca gerisi fasa fiso:D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben olsam muhattap alıp da kalkmam bile. :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
*tup*

blaxer

Azimli Üye
arkadaslar connect kullanıcılarına da agizlarının payını vermek lagzım oyle degil mi *clap*

bozlakci

Daimi Üye
1,6 16 valf güzel sağlam bi motor koysalardı herşey tamamdı ama o malibulara konulan marea motorları değil iyi değil çok arıza çıkarıyor ve çok yakıyor onlar bi malibuda var yanılmıyorsam.

malibu motoru iyi değil mi bence süper bi motor bizim palio weekend 1,6 16 vdi 103 bg fena bişey çok rahat 200 km hıza çıkıyor du hatta maksimum 205 civarı görüyor yakıtıda şehir içi 100 kmde 10 litre yakıyor du ayrıca o motorda uzun ömürlü

oğuz abi o motor da 2 marea 1 brava ya 1 de 98 palio ya bindim mareada çok sorun çıkartıyordu bravada mersine gittik geldik araç bakımlı felan çok yaktı yani dayımın corolla ve doğandan bile çok yaktı ve bilen bilir gülnarın o rampada hararet yaptı.palioda süperdi araba uçuyodu :D ya aslında abi fiatın bi motor tipi yok adam akıllı mesela toyotadaki gibi wwt-i efi gibi benzinliler için söylüyorum şimdi fireler var 1.4 motor at 1.6 16 valf lik iyi bi motor bak bakalım bu sınıfta rakip çıkıyomu karşına

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

oğuz abi o motor da 2 marea 1 brava ya 1 de 98 palio ya bindim mareada çok sorun çıkartıyordu bravada mersine gittik geldik araç bakımlı felan çok yaktı yani dayımın corolla ve doğandan bile çok yaktı ve bilen bilir gülnarın o rampada hararet yaptı.palioda süperdi araba uçuyodu :D ya aslında abi fiatın bi motor tipi yok adam akıllı mesela toyotadaki gibi wwt-i efi gibi benzinliler için söylüyorum şimdi fireler var 1.4 motor at 1.6 16 valf lik iyi bi motor bak bakalım bu sınıfta rakip çıkıyomu karşına

kardeşim eskidendi öyle motorlar. artık yakıtı az ve cevreci yapmaya calışıyolar. o yüzden 1.4 fireler var. ve gayet de iyi satıyo.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri

Arkadaşım Cadyy le köpek le Connectle uğraşma bence çünkü klasman dışı kalıyor tabi bu benim şahsen kendi fikrim Aracım da 1,9 JTd

ben zamanında Van sınıfında çoğunun ağzının payını verdim ...

Yanlız chip konusunda gelince bence taktırma çünkü doblo nun en büyük sorunu balata ve ben sana şunu belirteyim ben Yaşadığım şehirde yarış aleminin içinde yim ve hız ne kadar önemliyse frende o kadar önemli o yüzden chip taktırma yada taktıracaksan da frenlerine de takviye yap unutmayalım ki önce GÜVENLİK bu arada Van araba doblo olsun ne olursa olsun spot yani fabrika çıkışı haliyle yarış yapılabilece bi araba değil gerek yol tutuşu olsun gerek viraj dönüşlerinde olsun kontrol açısından van zor dur...

Yani Spot arabayla artislikte yapılmaz yarışta bunu da belirteyim .d

blaxer

Azimli Üye
ya arakdaslar anlıyorum dobloyla yarıs yapılmaz ama benım kanıma giriyor adam connectin doblodan daha ustun oldugunu dusunuyr , bende agzının payını vermeyi dusunuyorum bakalım bu arada onun connect 2012 model bnm doblo da 2006 model boylede bir avantajı var adamın birde 1,3 dobloyla sen nasil aldin arabayi halen anlamıs degilim ama cunku ben 1,9 m.jetle connecte kafa tutabilrimiyim kanısındayim ve bnm arabam da baya bakımlıdır.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Ben sana dobloyla yarış yapılmaz demiyorum spot bir Van yyani doblo - Caddy - Connect - partner yada kango tipi araçlar la yarış yapılmaz gerçi drag düz yol ama Yükseklik ve yol tutuş açısından dez avantajları çok doblonun bu arada

Drag dediğin 402 mt. dir 402 mt. den sonra sı drağa girmez ve sizin 402 mt. görebileceğiniz max. hız 160 tır yani aranızda ahım şahım bir fark olacağını sanmıyorum ki

eğer onun ve senin motorda her hangi bir modifikasyon yüklemesi yoksa bakımdan söz etmiyorum burda

1,3 le nasıl geçtin diye bana mı söyledin onu anlamadım ama benim aracım 1,9 Jtd ve de resimde de görebileceğin gibi spot bir araç değil gerek motorunda gerek dışın olsun bazı modifikasyonlar var

bi değişik şekilde şöyle söliyim sana spot araçta drag taki en önemli etken şöförlüktür heleki eşdeğer araçlarda senin aracı 500 devir dahi olsa erken vites değiştirsen bu dezavantajdır yada 5 bin devirden sonra aracı daha çok zorlarsan .. kalkışta da aragazlı turboya sokmuş halde kalkıp pati yi en aza indirgemen gerekli yani dragta ki ben 402 mt. esas drag kriterleri hakkında söylüyorum yok şu araç üstün yok bu araç üstün diyemezsin birbirine eşdeğer olan ....