D2 1.3 multijet hk.

seyit ali

Azimli Üye
Tepki
36
Adı
seyit ali öztürk
Arkadaslar her ilde boylemi yoksa sadece konyadami boyle 1.3 multijet d2 almak istiyorum.ama dedikleri aman alma yok cekmez klimayi acarsan zorlar sollama yaparken agir kalir diyerek hevesimi kaciriyorlar d2 1.3 kullananlardan yorum almak isterim cekme konusunda.

Delikoloji

Yeni Üye
Tepki
4
Adı
Mustafa YILMAZ
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Modeli
Renk
Beyaz
2011 sonundan bu yana kullanan birisi olarak anlatayım. Ekonomi arıyorsan kaçırma derim ama bi yere giderken arabaya basıp 120 km/h ve daha yüksek hızlarda gideceksen biraz sıkıntı yakıyor. Araç yüksek ani manevralarda savuruyor ki zaten bu araç hız aracı değil. Aileni doldur içine istediğin yere git takribi olarak araçta normal yaşlarda 5 insan varken 30 derece eğimden fazla bi yokuşu çıkarken 2'den 1'e çekmeme gibi bi ihtimalin yok. Uzun yolda aşırı yoruyor (kendi aracım için konuşuyorum). İstanbuldan Ankaraya gidiş geliş 200 veya 250 tl yaktım. Bakımları zamanında yapılmış ve biraz yüksek modelli bir araç alacaksan sorun olmaz. Çekişine gelince evet arkadaşlar biraz haklı 1.3 multijet motor 75 bg maalesef yetmiyor, sollamalarda araçta 3 veya fazla kişi varsa hissettiriyor. Şöyle olursa sorun yok 4'te 100-110 km/h hıza ulaşmış gidiyorsan banamısın demiyor 5'e atıp uzayabilirsin. Klima konusunda her araç aynı onu takma derim (gerçi benim klima arızalı kullanamıyorum). Aklıma gelenler bu kadar ekstra aklına takılan bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

yasind

Yeni Üye
Tepki
70
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
1.3 95 hp olanindan verelim abi seni tatmin edecektir. Aike arabasi olarak kullanacaksan.

Dosyalar

• IMG_20150610_195509.jpg
    IMG_20150610_195509.jpg
    127,1 KB · Okunma: 11

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Tepki
994
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
1.3 Çekmez Diyenler 1.2 Albeaya Binenlerdir. 1.3 Multijet Canavar Gibi Motor Emin Olun.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Tepki
994
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@yasind
Sayın Osmaniye Yetkilimiz Daha İyi Özetler :okyrm: Aracı Satmayın Yahu Daha Buluşma Yapacaz :krsn:

t0LgA

Daimi Üye
Tepki
94
Adı
Tolga
Modeli
Renk
Crono Gri
80-90 ile gidecekseniz ekonomik bir araç. performans sorunu evet var. sollamalarda sorun çıkarabilir. ama hız yapmayacak ve dediğim seyirlerde gidecekseniz sıkıntı yaşamazsınız. sollayacağınız aracı dipgaz yaparak solladığınız zaman bu hızlarda sıkıntı çekmezsiniz. ama rampalarda sollama yapmak biraz sıkıntı. kısacası acelesi olmayan insanlar bu aracı almalı. genişliğinin verdiği rahatlık bazı şeyleri tolere edebilir. bu konuda herhangi bir otomobilden daha iyi. ama yorar biraz. yine de öneririm. bu fiyatlarda daha iyisi yok bence. aynı fiyata b sınıfı bir otomobil alınır muhtemelen.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Tepki
994
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@t0LgA

Şefim Düzenli Baktığınız Sürece Bence Harika Bir Araç Bu Neden Herkes Kötülüyor Anlamadım , Sollamaya Çıkarken Zaten Yüklüyse 1 Vites Küçültülür Veya Dediğiniz Gibi Gaz Pedalı Biraz Zorlanır , Zaten Bizim Limitler 90-95 Daha Nereye Gidiyor Bu Araç Afollada Hadi Gece Yolculuk Diyelim Zaten Yollar Sıkıntısız Temiz 120-140 Gider Rahat İşin Açıkçası Çok Cazip Ve Güzel Motor Neden Kötüleniyor Anlam Veremiyorum Saygılarımla.

yasind

Yeni Üye
Tepki
70
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
Bnm 6. Doblo arkadaslar bu uzun yolada gidiyorum kisa yolada daha 1 kere bile sollamaya cikarken dusunmedim bu arabayla.

Dosyalar

• PhotoGrid_1430387420230.jpg
    PhotoGrid_1430387420230.jpg
    418,9 KB · Okunma: 7

ersenyilmaz18

Azimli Üye
Tepki
15
Adı
ersen
1.9 larin piyadasi vergi yuzunden skntli satisi biraz nazli ellerindeki 1.9 lari cbk cikarmak isteyen ve 1,3 lerin piyasasini oldurmeye calisan sabit ve seyyar galerici sozleri bunlar takilma al bin begenmessen satarsin milllete bakma sen biz yorum yapmayi severiz

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Tepki
994
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@yasind
Kayseriliyim ama olur eyvallah :) Bende Eski D1 ciyim JTD

hakanckmkc

Aktif Üye
Doblo
Tepki
62
Adı
hakan çakmakçıoğlu
Kan Grubu
0 +
Meslek
özel sektör çikolata
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
KIRMIZI
2500 devirden sonra araba bir canlaniyor turbo devreye giriyor ben gayet memnunum 120den sonrası yolun eğimi iyi olursa

Trex25

Aktif Üye
Tepki
7
bende de d2 2012 model safeline var sıfır almıstım arac 60 bınde memnunum ben seri araba
cekısıne gelınce ben max hız 190 buldum arabayı devırlı kullanırsan sollamada ıyı yaparsın 2 ve 3 vıteslerde turbo cok guzel hıssedılıyor. yakıt tuketımı oldukca cazip. klima işine gelınce ben yazın klima acık gezerım klımada etkısı var her aracta oldugu gıbı.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
1.3 mjete cekmiyor diyene gulup gecemek lazim

d1 d2 kullandik d3 te kullaniyoruz cekis adina hic problem yasamadik gayet yeterli perdormansi tabi beklentide cok onemli ama arabayi hissedebiliyorsaniz cekis adina hic sorun yasamazsiniz o cekmiyor diyenler arabayi hissedemiyor

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Tepki
994
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@doblo vip premio

Aynen Öyle :harika: Çekmiyor Gitmiyor Zorlanıyor Diyenler Ne Yapıyor Ne Kullanıyor Bilemedik Şimdi , 1.3 Mjet Canavar Motordur. :cool:

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Tepki
182
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
En ideali 1.6 bi gercek :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
4 seneden fazla oldu 1.3 kullanıyorum, hiç şurda da şöyle olsaydı demedim. yeri geldiğinde hız da yaparım yeterki o anda doğru vites doğru devirde olsun.

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Tepki
790
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
Gidip birisinden rica edip bir 1.3 multijet D2 ye binersen bu insanların ne demek istediğini anlarsın. Eğer bir 1.3 multijet D2 alirsan hayatının en doğru tercihlerinden birini yaparsın. D2 çekmiyor, gitmiyor diyen adamı getir yanıma da arabanın nasıl gittiğini görsün. Sen yeter ki ayağını korkak alıştırma.