D1 KASA ARKA FAR CAM FİLMİ

06YM177

Azimli Üye
Öncelikle İyi geceler abilerim , arkadaşlar . 2003 JTD D1 kasa doblomuzun arka ; Sınyal ve geri ışıgına CAM FİLMİ çektim . Transparan değil bildigimiz cam filmi çektim . zamanla aşınmaya uğrayınca çekip alıyım dedim ama iz bırakıyor dıye zorlamadan bıraktım ( resimde göreceksiniz ) . bunu bulaşık süngeriyle kazımayı düşündüm ama camıda çizer bu sefer . buna çözüm yolu varmı diye rahatsız ediyorum sizi.

resim : http://r1305.hizliresim.com/19/s/nd9q0.jpg

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bi arkadaşımdn duymuştum cam filmini sökenlerde bi sıvı varmış sıkıp çekiyorlarmış iz falan kalmıyormuş

TAYFUN35

Daimi Üye
arkadaşımın filmini sökerken camsil tarzında bi sıvı sıkıp artıkları bıçak ucuyla kazımışlardı bi sorun çıkmadı ama işin ustasına danışmak lazım

SuSKuN_78

Aktif Üye
Adı
erkan
Modeli
Renk
metalik sıyah
Bulabilirmisin bilmiyorum ama hekzan diye bir kimyasal bar (uzay araclarinda yakit olarak kullaniliyor ) yada bayanlarin tirnaklarindaki oje yi temizlemek icin kullandiklari aseton denen siviyi gonul rahatligi Ile kullanabilirsin temizlik yaparken fazla koklama Kafa yapar :D

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
aynen bende aseton düşünmüştüm onu güzelce yumusatır ve sende arkaasından cekersin bir güzel

prensiyah

Yeni Üye
Aynı dert bendede vardı en iyisi saç kurutma makinası ile yumusatıp çıkartmak ve alkollü bez le silmez yapışkan izi dahi kalmıyor

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Sakın ama Sakın bulaşık teli cif vb. hiç bir şey kullanmak stop u deforma edersin

Bende aynen dediğin gibi cam filmi çektim stoplara sökerken şu şekilde yap

Saç kurutma makinesi ile iyice ısıt stopları sonra bi ucundan tutunca komple geliyor zaten

Kuvvetli bi saç kurutma makinen yoksa çakmak ile herhangi bi ateş ile ısıt ve ısıta ısıta sök

Bende tam 2,5 sene kaldı hiç sökmeden sökerken bu şekilde zorlanmadan söktüm bulaşık teli cif vs. bunlar ince çizikler oluşturuyor ve stop u matlaştırıyor eğer dediğim gibi yaparsan stop taktığında nasıl sa söktüğünde de aynı şekilde kalır hiç bir iz ve deformeye uğramaz.