d1 gösterge paneli

VIDoCQ99

Yeni Üye
sitede arama yaptım ama bişey bulamadım daha once verildiyse affola
sorunumda su ki aracım d1 kasa doblo 1.9 d cargodan camlıya cevrilmis sonradan ve aracın gosterge panelinde devir saati ve hararet gostergesi bulunmuyor hani devir bi yere kadarda hararet olmazsa olmaz sonucta benimde aklıma geldi bu kasaların combi modellerinde devir saatli gosterge paneli kullanılmıs ben aracımın gosterge panelini degistirmemin herhangi bir sorunu olurmu daha sonrası icin km degisir ama hani uyum sagla saglamama gibi bir durum olurmu yada bu gosterge panelini bulabilirmiyim uyarmı otururmu yardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkürler..

su anki gosterge paneli
1.jpg

AlbertePA_Doblo19D_160_600_450.jpg

olmasını istedigim gosterge paneli
17603662f9w.jpg

resimler temsilidir netten buldum ornek olarak koydum...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
sevgili kardeşim tabiiki olur ama bunu kendin yapabilirmisin bilmiyorum.....hararet göstergesi için bir müşür akılmalı.....devir sati için is bobin e bağantı yapılması lazım....bir elektrikçi rahatlıkla yapar. gösterge yerine otururmu bilmiyorum ama pek fiziki fark yok sanırım.....olsada ufak tefek modifikasyona uydurulabilir...

hsn3414

Daimi Üye
ilk defa görüyorum hararet göstergesiz bir gösterge panelini o resimdeki panel olmasa bile d1 lerin paneli takılabilir heralde

VIDoCQ99

Yeni Üye
sevgili kardeşim tabiiki olur ama bunu kendin yapabilirmisin bilmiyorum.....hararet göstergesi için bir müşür akılmalı.....devir sati için is bobin e bağantı yapılması lazım....bir elektrikçi rahatlıkla yapar. gösterge yerine otururmu bilmiyorum ama pek fiziki fark yok sanırım.....olsada ufak tefek modifikasyona uydurulabilir...

kendim yapmak degil tabiki ilk basta bi elektrikciyle temasa girerim olabilitesi varsa tabi
yada servise soylesem onlar bunu yaparmı ?
sonucta gostergeyi cıkma bulamazsam onlardan alıcam bi zahmet takarlar dimi :D

ilk defa görüyorum hararet göstergesiz bir gösterge panelini o resimdeki panel olmasa bile d1 lerin paneli takılabilir heralde

bende anlamadım hatta sorunumum basını bu cekio benden onceki sahibi araca on sofor hop yerine hararet gostergesi takmıs ama ben biraz multimedyaya onem verdigimden ondan kurtulmak istiyorum işte asıl amacım bu :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
hayırlısı olsun.....olmaz diye birşey yoktur...istedikten sonra...

VIDoCQ99

Yeni Üye

tesekkur ederim yarın bi servise gidim bakim ne dicekler
olur olmaz burdan paylasırım artık tekrar tesekkurler :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

rica ederim...servis öper...sıradan bir oto elektrikçinin. rahatlıkla yapabileceği bir ıştir....parçalanmayın....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

rica ederim...servis öper...sıradan bir oto elektrikçinin. rahatlıkla yapabileceği bir ıştir....parçalanmayın....

aynen *tup*

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

servis öpermi öper abi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bildiğiniz iyi bir ustaya gidin halleder sizin arabanızın orjinal camlı olanınkinin göstergesinden alıp takın dobloda göstergelerde yenilendi o resimdeki d2 dynamic premio vip safelian cargo active göstergesi mesela

VIDoCQ99

Yeni Üye
bildiğiniz iyi bir ustaya gidin halleder sizin arabanızın orjinal camlı olanınkinin göstergesinden alıp takın dobloda göstergelerde yenilendi o resimdeki d2 dynamic premio vip safelian cargo active göstergesi mesela

walla servise gittim sordum ellerinde boyle bir parca olmadıgını olsa bile bu işlemi yapamayacaklarını soylediler simdi gercekten onlara inanmalımıyım yoksa yedek parcacıdan fln temin etsem bu parcayı yapılırsa sonrasında sorun cıkarmı? ayrıca yedek parcacılarda bulabilirmiyim ?
bi bilginiz varmı?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
nasıl yomuş srviste ya vardır parçacılardanda buşasbilirsiniz iyi bir elektirikçi yapar

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
nasıl yomuş srviste ya vardır parçacılardanda buşasbilirsiniz iyi bir elektirikçi yapar
yedek parçacılarda bulursunuzda önemli olan onu yaptırmak......*tup*

VIDoCQ99

Yeni Üye

walla gürses fiat servisi buranın en iyisi bunlarda da yoksa bilemiom artık bi ara ankaraya yolum duscek gibi ordan temin edebilirim sanırım o gune kadar bu sekilde kullanıcam artık :D

hepinize cevaplarınızdan yardımlarınızdan dolayı tesekkurler :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

walla gürses fiat servisi buranın en iyisi bunlarda da yoksa bilemiom artık bi ara ankaraya yolum duscek gibi ordan temin edebilirim sanırım o gune kadar bu sekilde kullanıcam artık :D

hepinize cevaplarınızdan yardımlarınızdan dolayı tesekkurler :)

bu antalya daki gürses ile istanbul esenlerdeki gürses aynı mı acaba

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ya arkadaş ne servisi ....senin paran mı çok aklın mı yok......güzel kardeşim....git bir elektrikçiye. zaten devir saati bağlıyamıyorsa o elektrikçi degildir. ...hararet göstergesi ondan da basit.....vericen para kaklosu soketi. falanı filanı...100 tl yi geçmez.....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ya arkadaş ne servisi ....senin paran mı çok aklın mı yok......güzel kardeşim....git bir elektrikçiye. zaten devir saati bağlıyamıyorsa o elektrikçi degildir. ...hararet göstergesi ondan da basit.....vericen para kaklosu soketi. falanı filanı...100 tl yi geçmez.....

baştan beri söylüyoruz ama servis diyor

bencede bi elektirik ustası çok rahat yapar

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kendisi bilir ...biz gerekeni yazdik top onda artik..

VIDoCQ99

Yeni Üye
yaw abilerim iyi hos dionuz dinlemio degilim ki sizi burası kucuk bi yer burda parcayı paneli anca servistebulabilirim diye gittim ayrıca zaten yeni aldıgım icin bide bakımları fln vardı bakımlar tmmda panel icin burdaki en iyi ve dolu parcacı kendileri orda bulabilirim diye dusunerekten gittim onların yapmıcanı biliodum yada en azından tahmin ediodum sadece parcayı alabilsem yeterliydi ... kızmayın bana demedim bişi :)
ayrıca antalya degil alanyadayım ben arada 130 km var :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
hııimmm, şimdi oldu ..netten...sahibinden .com dan araştır kardeşim göstergeyi...