Cruise Control - Hız Sabitleyici

diamond

Saygın Üye
Doblolara CC takılıyor mu sonradan araştıran oldu mu servislere soran oldu veya soracak olan var mı ? Devamlı uzun yola çıktığım için Cruise Control takılıyorsa araca taktırıcam yok takılmıyorsa doblo'dan artık hiç hiçine soğumaya başlayacam ve aracıda satabilirim. :) Şimdi diyeceniz yenilerde var (diyecekler için söyledim) Diğer ticari araçlara 1 - 2 parça ve yazılım ile bu işlem gerçekleşiyor.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
yaptırmak için baya ugraşcaksın sanırım kerim ;)

diamond

Saygın Üye
yapılıyor mu yaptıran var mı. opel combi lere 100 tl ye yapılıyormuş araştırmak lazım. Olsa güzel olmassa iyicene soğuyacam artık doblodan :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
kerim anlaşılan sen git gide soguyosun doblodan istedigin beklentileri karşılamıyor.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
abi mutlak yapılıyordur. yeni de konfor paketi adı altında var fiat farkı 440 tl piyasada bu iş 100 liraya biter ama yapan adamı bulmak lazım tabi ;) bunu yaptırım Kerim'i de Doblosunu da kurtarmak lazım

geremy

Onursal Kurucu
göstergede lambası var öyle gördüm.
yaptıran duymadım
caddy 200 tl civarına takılıyordu.

beyaz_kaplan

Azimli Üye
Bız Taktırmayı düşündük denizlideki fiat servisine gittim sordm kendileride zamanında çok uğraşmışlar yapamamışlar bu araçların beyni cc. takmak için uyumlu değilmiş... Boşuna uğraşmayın dedi soket yokmuş galiba...elektronik beyinde

geremy

Onursal Kurucu
iyi bir oto elektronikçisi uğraşsa yapar sanırım.
hazır kit olarak satılanlar uyarmı bilmiyorum.