çok heyecanlıyım

BUJİ BAŞLARI İLE EKSTANTRİK MİLİ ARASINDA BİR BAĞ VAR MI ? VARSA BU BAĞ NEDİR? HERKESE SELAM EDERİM

• VAR

• YOK

• Toplam katılım
    0

TUZLALI ÇILGIN MISTIK

Yeni Üye
Doblo
Tepki
13
Adı
mustafa kadir er
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ŞOFÖR
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
BEYAZ
merhaba değerli doblocular ,

sizin aranıza şimdi katıldım. kısaca size hikayemi anlatmak istiyorum. 2007 yılında 1.3 multijet dizel doblomla maceralarım başladı. ilkokulu terk ettikten sonra mahalledeki bakkal amcamız hüsamettin bey o zamana kadar hiç görmediğim bir araçla sokağımıza girdi ve ben görür görmez doblo aşkım başladı. arabanın yanından ayrılamıyordum. ne zaman yıkanacak olsa evden kaçıp ben yıkıyordum. tabi ki bu duruma en çok hüsamettin amca memnun oluyordu. gel zaman git zaman hüsamettin amcamızın işleri bozuldu ve doblosunu satmak zorunda kaldı. işte o gün benim hayatımdaki en kötü günümdü. daha sonra yaşım ilerledi ve elim ekmek tutmaya başlar başlamaz ailemin de desteği ile 2003 model 1.9 dizel dobloma kavuştum. kısa zaman içerisinde yürüyüşüm bile değişti. bir süre sonra doblomla ekstra para kazanma yöntemide buldum. iller arası kaçak kargo işine girdim bu sayede hem yeni iller görüyordum hemde doblomdan ayrılmadan taksitlerimi ödüyordum taki o kara güne kadar... ogün bayburtttan aldığım kargomu iyi ücret karşılığı kemaliyeye götürüyordum ne biileyim o taş yolunun beni doblomdan edeceğini. işin aciliyeti ve 48 saatin uykusuzluğu ile o son virajı alamayıp gri doblomla ( yeni pasta cila yaptırmıştım ) nehire uçtum. yaklaşık 20 takla ve 50 metre serbest düşüşten sonra nehre düştüm inanın her taklada sanki benim kemiklerim kırılıyordu. her anını yaşadım. hiç gözümü kırpmadım. doblomla nehire uçtum. camların taklada kırılması hayatımı kurtardı. doblom hayatımı kurtardı sanki .. ve nehirde doblomdan ayrılmak zorunda kaldım. bu doblomu son görüşüm oldu. 3 ay kadar hastanede kaldım. Fırat nehri yuttu doblomu . ama bu beni dobloya daha da bağladı.

Dosyalar

• doblom.jpg
    doblom.jpg
    32,1 KB · Okunma: 21

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.003
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Hoşgeldin kardeş anlatılana göre hikaye güzel yaşanmış dobloya bağlamalı geçmiş olsun.
Yaş 17 mi buarada

Son düzenleme:

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Tepki
4.364
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
geçmiş olsun Cana gelmemiş ya mala gelsin boşver saglık olsun calışır yenisini alırsın rabbim gönlune göre versin inşallah

Criesley

Aktif Üye
Doblo
Tepki
68
Adı
Abdulsamet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Gri
Geçmiş olsun hocam ne olur legal bir işte çalışın daha iyi arabalara binmeniz dileği ile.