ÇEK YAT

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
Arkadaşlar arka koltukların yerine evdeki çek yatlara ben zer bir çekyat yaptırsak çekip açınca iki kişilik yatak olsun katlayınca koltuk 3 kişilik nasıl olurmu tanıdığınız ve ya arkadaşınız varmı çekyat imalatçısı varsa ona sorarmısınız fikir alalım ben yaptırmayı düşünüyorum uzun yolda benim kız hemen uyuyor onun için rahat yatsın ve değişik modifiye olur yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
munurkavalci tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar arka koltukların yerine evdeki çek yatlara ben zer bir çekyat yaptırsak çekip açınca iki kişilik yatak olsun katlayınca koltuk 3 kişilik nasıl olurmu tanıdığınız ve ya arkadaşınız varmı çekyat imalatçısı varsa ona sorarmısınız fikir alalım ben yaptırmayı düşünüyorum uzun yolda benim kız hemen uyuyor onun için rahat yatsın ve değişik modifiye olur yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Yasal kaydı oluşması sanırım mümkün değil çünkü mobilyacı bunu sağlayamaz, ama sırtlık bölümünün hem öne hem arkaya yatabilen birşey ile değişmesi gayet doğal tabi. Herhangi bir mobilyacı yapar sanırım. :)

Şahsen böyle birşeyi önermem, Allah korusun bir kaza anında çok ciddi yaralanmalara sebep olabilir.
Bagaj bölümü bi nebze ama, orta taraf kurcalanması sakıncalı.

kokplot

Onursal Üye
yataklı araç al diycem ama oda kaaravana giriyo. allah bilir onunda vergisi kaç kuruştur. tüvden nasıl geçiyordur kimbilr.

geremy

Onursal Kurucu
dünde yazmıştım arka koltukda yattım biraz aklıma keşke koltuk arkaya yatsada yer artsa diye geldi.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Arkaya yatacaksa, dayandığı demirleri kesmek lazım. :)

Kesilirsede oturma işlevi gidiyor.

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Sırf bu yatak olayından dolayı bi ara doblo alacaktım murat da hatırlar iyi kötü :)

kokplot

Onursal Üye
transporterlerde bu sistem olması lazım. ben tabi yanlış hatırlamıyorsam. ve bu modeli özellikle müşteri memnuniyetini katlamak için yaptıkları açık. reklamı da olması lazım bunula ilgili. koltuk içinde demir bağlantı yerleri diz gibi birleştiği için arkaya yatırdığında dişli ile yukarda tutuyor. iniş kaldırışlarıda basit. sırf bu işi yapan bir yer hatırlıyorum ankarada amacamla arabasının tüp tankına baktırmaya gittiğimizde. yani sırf koltuk işi, ister vip ister yatıp kalkan herşey ama herşey var diyorlardı. ankara bu işlerin en alakalı olduğu yerler diye biliyorum.