Cargo Maxi Yeni Sistemim Çift Amfi Çift SUB

casfaehan

Daimi Üye
[bcolor=#ffffff][bcolor=#000000][big]Arkadaşlar Yeni Sistemim
Ana Ünite Pıoneer DEH-P6050UB
Mono Amfi JBL GTO 601.1
Stereo Amfi JBL CS60.2
Subwoofer 1 Kicker Comp 15 38cm
Subwoofer 2 Sansui 1300 Watt 30 Cm
Hoparlör Olarakda Sansui 600 watt
Kapılarada JVC 210 watt koydum

Yorumlarınızı Ve Önerilerinizi Bekliyorum
Kapıları Değiştiricem Mid Koymayı Düşünüorum Nasıl Olur

Teşekkürler[/big][/bcolor][/bcolor]
Buda Resmi
2wz73.jpg

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Güle Güle kullan ben tek 38 i ve 2 çift kolonu 1 tane stereo anfi kullanılıyorum gayet temiz bass alıyorum senin kisini bayağı iyidir 38 sub lara mono anfi şart olmadan olmuyor bende alıcam inş. yakın zamanda

benim tesisatı incelemek istersen
https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=4539
bu konu da bulabilirsin

casfaehan

Daimi Üye
Güle Güle kullan ben tek 38 i ve 2 çift kolonu 1 tane stereo anfi kullanılıyorum gayet temiz bass alıyorum senin kisini bayağı iyidir 38 sub lara mono anfi şart olmadan olmuyor bende alıcam inş. yakın zamanda

benim tesisatı incelemek istersen
https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=4539
bu konu da bulabilirsin
Teşekkür Ederim Benimki Cargo Oldugu İçin Sesi Baya Yutuyo Öteki Arabaya taktım Octaviayaya Çok Daha Güzel Ses Verdi ikisinden Sadece 30 luk Fiberden Felan Arkaya Pandizot Şeklinde Bişe Yapablirsem Daha Temiz Olcak Sistem :)
Bu Arada Abi kolonların kutusunu nerden aldın benimkiler açıkta öylece duruyolar bassların arkasında

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Teşekkür Ederim Benimki Cargo Oldugu İçin Sesi Baya Yutuyo Öteki Arabaya taktım Octaviayaya Çok Daha Güzel Ses Verdi ikisinden Sadece 30 luk Fiberden Felan Arkaya Pandizot Şeklinde Bişe Yapablirsem Daha Temiz Olcak Sistem :)
Bu Arada Abi kolonların kutusunu nerden aldın benimkiler açıkta öylece duruyolar bassların arkasında

Ben bursadayım burada macır pazarı diye bir yer var aklına ne gelirse gerekli gereksiz envai çeşit şey avr

orda buldum bu oval kolon kabinlerini hoşuma gitti aldım çifti 25 liraya hemde gayet kullanışlı oluyor şeklinden dolayıda istediğin yere kolabiliyorsun tente üstüne bass yanlarına hatta benim oval kolonlar da kablo fazlalığı var arkadaşlarla bi yere gittiğimizde hemen çıkarıp aracın üstüne koyuyorum :)

casfaehan

Daimi Üye

Ben bursadayım burada macır pazarı diye bir yer var aklına ne gelirse gerekli gereksiz envai çeşit şey avr

orda buldum bu oval kolon kabinlerini hoşuma gitti aldım çifti 25 liraya hemde gayet kullanışlı oluyor şeklinden dolayıda istediğin yere kolabiliyorsun tente üstüne bass yanlarına hatta benim oval kolonlar da kablo fazlalığı var arkadaşlarla bi yere gittiğimizde hemen çıkarıp aracın üstüne koyuyorum :)
Hehe Çok İyi Ya İstanbul Buluşmasına Gelicekmisin Abi

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
maalesef üni. dolayısıyla burnumu kıpırdatamıyorum Bursaya bile zar zor gidiyorum ..

FireExit

Onursal Üye
https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=4675&rowstart=0

Buda benim nacizane sistemim...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
güle güle kullanın

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
güzel

casfaehan

Daimi Üye
Yaptrdm bi kaplamasi kaldi sabaha yuklerim resmini

Ne ara yaptırdın olum yaaa çok hızlısın sen :)
Ee abi hizliyiz fikri alinca duramiorm fiberglassa kadar uzadi is yani
Gttm fiberciye malzemelerini aliyim diye adam dedi kimyasal ugrasamassn her yerin kirlenr felan filan bnde israr etmedm marangozla beraber yaptk