Carbon Clean

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
cnkshn tarafından yazılan metin:
carbon clean yaptırırken bizzat başında bekleyin. mazotla temizleyici karışımında, temizleyicinin karıştırıldığını gözünüzle görün. würth kaliteli bi markadır. rolantide çalıştırıp, 10 dakkada bir gaz verip kurumun atılmasını sağlayın. 1.3 motorlu aracınız cihazdaki karışımla 45 dakika çalıştıktan sonra karışım bitince stop edecektir. aracınızı teslim aldıktan sonra temizlenen kurumların egsostan atılması için 40-50 km kadar aracınız yüksek devirlerde kullanmanız tavsiye edilir.

işlem maliyetine gelince, yerine göre 50 ile 70 lira arasında değişmektedir.

böyle kullanmayada mazot dayanmaz :)
nasıl yani anlamadım....

baki abi sen doblonla 40-50 km 4000-5000 devirde gitsen mazot biter mi bitmez mi?? :D :D :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
bakiergul tarafından yazılan metin:
cnkshn tarafından yazılan metin:
carbon clean yaptırırken bizzat başında bekleyin. mazotla temizleyici karışımında, temizleyicinin karıştırıldığını gözünüzle görün. würth kaliteli bi markadır. rolantide çalıştırıp, 10 dakkada bir gaz verip kurumun atılmasını sağlayın. 1.3 motorlu aracınız cihazdaki karışımla 45 dakika çalıştıktan sonra karışım bitince stop edecektir. aracınızı teslim aldıktan sonra temizlenen kurumların egsostan atılması için 40-50 km kadar aracınız yüksek devirlerde kullanmanız tavsiye edilir.

işlem maliyetine gelince, yerine göre 50 ile 70 lira arasında değişmektedir.

böyle kullanmayada mazot dayanmaz :)
nasıl yani anlamadım....

baki abi sen doblonla 40-50 km 4000-5000 devirde gitsen mazot biter mi bitmez mi?? :D :D :D
Tosunum...1.si 4000 - 5000 devire gerek yok 2.si 50 km de mazot bitecekse at o aracı mopet al .....Aracını carbon clean yaptırınca zaten o eksilen mazotu ilerleyen zamanda telafi edersin........Burada 24 senelik ehliyetli deneyim konuşuyor....

salih58

Azimli Üye
arkadaşlar herkese ilgi ve alakalarınızdan dolayı teşekkürler
baki hocam bu Carbon Clean nerde yaptıra biliriz tanıdıgın bildigin güvenilir bir yer varmı ? benim sordugum bosh servisi maslak oto sanayide ümraniyede veya bostancıda varmı güvenilir birisi

TEKTEKER_RAMCO

Aktif Üye
Adı
ramazan can
Modeli
Renk
granit gri
biz şirket arablarına devamlı yaptırıyoruz.. yaptır gözün arkada kalmasın.... korkma bişey olmayacak.. hatta yakıtın düşecek çekişin artacak...

cnkshn

Saygın Üye
bostancı sanayi de consan fren var. onda würth makinesi var ve würth ün ürünlerini kullanıyo. sanayide Camiyi bulun. camiyi sağ kolunuzda kalsın sol kolunuzda pirelli bayisi olacak.burnunuzun dikine doğru yürüyün :) ilk dörtyoldan geçince sağda 2 yada 3 üncü dükkan olması lasım.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
salih58 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar herkese ilgi ve alakalarınızdan dolayı teşekkürler
baki hocam bu Carbon Clean nerde yaptıra biliriz tanıdıgın bildigin güvenilir bir yer varmı ? benim sordugum bosh servisi maslak oto sanayide ümraniyede veya bostancıda varmı güvenilir birisi
kardeşim benimle irtibata geç hemen ustama yaptıralım.....0532 227 57 47 ...görüşürüz.........

tamz

Daimi Üye
Ben Kartal Medos Yetkili servisin servis kısmında carbon clean afişini görmüştüm.Ancak onlar würth değil Tunap adında bir kimyasal temizleyici kullanıyordu. Würth çalıştığım yerde müşterimiz, Würth'ün carbon clean ürününü denemedim ama oranın genel merkezde çalışan bir uzman tavsiye etmiş işyerinden benim bi arkadaşa. Onlar da şirket araçlarında kullanıyormuş...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
tamz tarafından yazılan metin:
Ben Kartal Medos Yetkili servisin servis kısmında carbon clean afişini görmüştüm.Ancak onlar würth değil Tunap adında bir kimyasal temizleyici kullanıyordu. Würth çalıştığım yerde müşterimiz, Würth'ün carbon clean ürününü denemedim ama oranın genel merkezde çalışan bir uzman tavsiye etmiş işyerinden benim bi arkadaşa. Onlar da şirket araçlarında kullanıyormuş...
Ben senelerdir her aracıma yaptırdığım için carbon clean ın ne kadar faydalı birşey olduğunu biliyorum araçlara .....Herkezede tavsiye ederim......

izmirlidoblo

Daimi Üye
würth common rail katkısı var 20 25 tl civarında onu kullanın full depoya yakın mazota atın yüksek devirde kullanın mazot filtresini de değiştirin carbon cleana gerek kalmaz :)