cam açıp kapama tuşu

Durum
Konu kapatılmıştır.

UmitKaraburun

Daimi Üye
arkadaslar benim cam acma kapama tuşu bozulmus soför koltugunun oradaki cam acılmıyor ama acılınca kapanıyor gitti sordum sanayiide orjinal 90 tl dediler yaptıran war mı acaba bu kadar eder mi ??

diamond

Saygın Üye
ben bi ara sormuştum 45 tl demişlerdi sorduğum zaman 4 ay felan oluyor yolcu tarafını değiştirmiştim 20 tl ye..

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
benimde yolcu tarafındaki kumanda yolcu camını sürekli kapamada takılı kalmıştı hiç açılmmıyordu onu bi elktronikçiye götürdüm değişmesi gerek dedi yenisi 45liraydı çok iii hatırlıyorum
adama ama isterseniz 5 lirayada ben yaparım demişti ben 5 liraya yaptırmıştım :D :D :D

UmitKaraburun

Daimi Üye
teşekkür ederim bana biraz abez geldi acıkcası 90 milyon bir tuş için o yüzden bir sorayım yaptırmadan diye tekrardan teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için...

ERCAN

Daimi Üye
otocamcıya bir git...onlardan yardım almaya çalış...buna benzer bir sorunumda...doblama çok güzel yardım ettilerdi.servise kalsaydım vay ki..vay

UmitKaraburun

Daimi Üye
aynen öyle abim ya servise işimiz kaldı mı vay halimize keske su servis ücretleri daha düşük olsada yana yana orjinal parça ya da düzgün bir tamirci aramasak...

Qarizma232

Aktif Üye
bende öle bir sorun yaşamıştım sonun uğraşırken camı mekanizmadan düşürdüm 40 tL ye yaptırmıştım.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
UmitKaraburun tarafından yazılan metin:
teşekkür ederim bana biraz abez geldi acıkcası 90 milyon bir tuş için o yüzden bir sorayım yaptırmadan diye tekrardan teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için...

abest gelmesin 94 doğan slx in bile sol(şoför tarafı ikili) cam kaldırma anahtarı orijinal 40 TL.doblo 90 TL normaldir.yanlız tamiri mümkündür.40 TL vermek yerine onarıp kullanabilirsiniz.

UmitKaraburun

Daimi Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:
UmitKaraburun tarafından yazılan metin:

abest gelmesin 94 doğan slx in bile sol(şoför tarafı ikili) cam kaldırma anahtarı orijinal 40 TL.doblo 90 TL normaldir.yanlız tamiri mümkündür.40 TL vermek yerine onarıp kullanabilirsiniz.

ustama götürdüm orada bi kablo taktık dediler calısıyor suan lakin fazla dayanmaz dediler

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
çıkma taktır diyecem ama böyle güzel dobloya da çıkma parça olmaz.

zangif

Azimli Üye
Slm arkadaşlar topic eski ama ben hortlatayım bari,2005 kasaların cam acma kapama düğmesini uygun nereden alabilirim bilginiz varmı bizim araclarınki cok pahalı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
zangif tarafından yazılan metin:
Slm arkadaşlar topic eski ama ben hortlatayım bari,2005 kasaların cam acma kapama düğmesini uygun nereden alabilirim bilginiz varmı bizim araclarınki cok pahalı
Arkadaşım sahibinden.com da görmüştüm yanılmıyorsam bir bakıver....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
zangif tarafından yazılan metin:
Arkadaşım sahibinden.com da görmüştüm yanılmıyorsam bir bakıver....
bence çıkmacılarda bulabilirsin :)

doblocu ilker

Yeni Üye
abi sen sanayiye git tüm oto yedek parça satıcılarda vardır sıfıt 36 tl filandı hatırlıyorsam bursadaki sanayide ama... kardeşşş xd

YASIN

Azimli Üye
Benimde bir sorum olacak yeni dobloda araç çalışır durumdayken arka kapı açık iken arka camların çalışıp çalışmadığını bilen var mı?

geremy

Onursal Kurucu
benimki yenidir herhalde kullanmıyorum çünkü kışın 5-6 ay hiç indirmem bile yazında klima açarım.arabada 2 de çocuk olunca rüzgar çarpıyor.hatta geçenlerde paslanması diye ön camları bir kaç defa indirip kaldırdım.
yolcu tarafı ,nerken sonlara gelince hafif bir tak sesi geliyor.:?

sparkfire

Yeni Üye
arkadaşlar öncelikle merhabalar bende aranıza yeni katıldım
doblo yeni kasa 2011 aracımın
sol taraftaki sürücü cam düğmesi bazen temassızlık yapıyor
seervise gittim 48 tl dediler
acaba kapı açma kolu ile birlikte komple mi değişiyor
sadece düğmeyi bulabileceğim bi yer varmı
bir düğmeye 48 tl vermek garibime gitti
allahtan ellerinde yokmuş sonra gelirim dedim

Durum
Konu kapatılmıştır.