Çakmaklık Sorunu

ysrclk

Azimli Üye
Adı
Yasir
Selam dostlar temmuz ayında doblo aldım 2010 model 1.6 MJ 105 HP Premio .. Çakmaklık için önce şarj aleti aldım çakmaklığa tam oturmadığını (hem çakmaklığa hem de 12V çıkışa; ikisi de aynı zaten galiba) farkettim . Dün de FM Transmitter aldım USB den şarkılarımı dinleyebilmek için ama bu da tam oturmadı yani takıyorum ve herhangi bir kilitlenme olmadığı için kasise girsen çıkıyor hatta araba giderken hızdan bile etkilenip çıkıyor sürekli üstten elimle tutmam gerekiyor. Neden böyle ? Daha önceki arabamda çakmaklığa taktığım şey tık sesiyle beraber kilitleniyor ve zor çıkıyordu. Dobloların hepsinde mi böyle acaba ? Acil yardım lütfen . Teşekkürler .

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Benim de öyle. Tam oturmuyor. Biraz da aldığınız şarj aletinde de kaynaklanabiliyor.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
bendede oyle transmitter i gecen hafta birine hediye ettim o yuzden

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
sarj aletide el freninin altinfakine nispeten daha iyi oturuyor ama her an cikmsys hazir surekli kontrol ediyorum elim uzasa bagajdakine takacam orayi hic denemedim :)

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Bence sarj aletinden kaynaklanıyor sorun.. daha kullandığımda aynı sorun vardı... yenisini aldım.. tam oturuyor ve sarsıntıda gevsemiyor..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bende sorun yok tam oturuyor. bence şarj aletinde sorun var

ysrclk

Azimli Üye
Adı
Yasir
Anladım akşam tekrar denedim iki cihaz da kilit noktalarında kitlenmiyor çakmaklık kısmı daha rahat ama el freni altındakine taktığımda elimle tutmazsam çalışmıyor cihaz. Korkuyorum böyle olunca da arabanın sigortasına falan zarar gelecek diye. Teşekkürler cevaplayanlara :)