Çakar stop

SezaiKNG

Azimli Üye
arkadaşlar bende d2 doblo var . Araca çakar stop yaptırmayı düşünüyorum. Acaba bagaj kapısının üstündeki fren lambasınamı yoksa parklaramı yaptırsam karar veremedim. Fikri olan varsa cevabını bekliyorum.

gokhankavustu

Azimli Üye
Benim de Öyle bir Düşüncem var.
Ben Cam Üstündekine de 45 Ledli Polis Tarzı Kırmızı koyacağım.
Tampon Parklarına da 12'li takacağım, gayet yakışacağını düşünüyorum :)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
SezaiKNG tarafından yazılan metin:
arkadaşlar bende d2 doblo var . Araca çakar stop yaptırmayı düşünüyorum. Acaba bagaj kapısının üstündeki fren lambasınamı yoksa parklaramı yaptırsam karar veremedim. Fikri olan varsa cevabını bekliyorum.

Cakar stop tan anlatmak istedigin....frene basinca yanip sonen flash yapan stopmu....
Eger buysa sag sol stop unu flasor devre yap ucuncu fren lamban sabit kalsin.....

SezaiKNG

Azimli Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:

Cakar stop tan anlatmak istedigin....frene basinca yanip sonen flash yapan stopmu....
Eger buysa sag sol stop unu flasor devre yap ucuncu fren lamban sabit kalsin.....

Hayır mesela parkları değiştiriyosun stoplarla parkları yaktıgında yanıp sönüyo

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
değişik olur..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ben yapcak olsam çakrları sislere yaparım sağ tarafa bir kablo cekirm sisleri açtıgımda 2 si cakar cakar durur

yada 206 ların sis lanbası gibi extra lanba takarım

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Ben ön Tanponda ki Harici sislere amatöründen uyguladım çok ii oldu şimdide stoptaki sislere düşüorum benim ön sisleri görünce arkadaşın arka sislere yaptık şahine kırmızı kırmızı çok süper durdu bence sislere yap hemde farklı bi düpme koyarsın istediğin zaman kaopatıp açarsın yoksa 160 lira cezası var onların

SezaiKNG

Azimli Üye
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Ben ön Tanponda ki Harici sislere amatöründen uyguladım çok ii oldu şimdide stoptaki sislere düşüorum benim ön sisleri görünce arkadaşın arka sislere yaptık şahine kırmızı kırmızı çok süper durdu bence sislere yap hemde farklı bi düpme koyarsın istediğin zaman kaopatıp açarsın yoksa 160 lira cezası var onların

Söylediğin iyi oldu haberim yoktu cezadan yanlız d2 lerde park lambaları ile sisler aynı lamba değilmi sise bastıgında arka parklar daha parlak yanıyo benim bildiğim.

Dark Knight

Fenomen Üye

Söylediğin iyi oldu haberim yoktu cezadan yanlız d2 lerde park lambaları ile sisler aynı lamba değilmi sise bastıgında arka parklar daha parlak yanıyo benim bildiğim.

Hayır sis tek. Kimisi sonradan çift yapıyor o sizi aldatmıştır. Parklar ile sis aynı lamba değil.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Benim kasa Yani D1 de sisler le parklar ayrı stopraki silerde ön sis lambaları da 4lü çakarların altında faarklı düğmelerde benim harici sisleri de direksiyonun altına koydum bacağımla açıp kapatıorum ...

SezaiKNG

Azimli Üye
Benim kasa Yani D1 de sisler le parklar ayrı stopraki silerde ön sis lambaları da 4lü çakarların altında faarklı düğmelerde benim harici sisleri de direksiyonun altına koydum bacağımla açıp kapatıorum ...

haklısın kardeş , bugün baktım sisler ve parklar aynı lambanın içinde 2 bölüme ayrılıyor dediğin gibi sis lambaları fikri daha hoş geliyor artık kulağa.

danger

Yeni Üye
selam arkadaşlar ben doblomaun arkadaki tek olan sis leri çift yaptım ve kapı üzerindeki 3 stop lambasına patpat taktım güzel oluyor isterseniz resimleri atabilirim

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
danger tarafından yazılan metin:
selam arkadaşlar ben doblomaun arkadaki tek olan sis leri çift yaptım ve kapı üzerindeki 3 stop lambasına patpat taktım güzel oluyor isterseniz resimleri atabilirim

görmek isteriz:D