Caddy e gecildim.ve bi sorun

Samed38

Saygın Üye
Yaklasık bi kac saat once eve dogru gelirken ana yolun yarısında cıkdım ısıklardaki aracları görüyodum özellikle biri hızlı geliyodu bende yapıstırdım zaten hız ıcın uygun bi yol 150-160 gördüm caddy gecdi beni az ılerde ısıklarda duruk donduk tesadufde yakın yerlere gidiyomusuz uzun bi yol var tumsekden gecip gaza yapıstırdım ilk kalkısda felan yakalıyamadı ama sonra 140 dedim sellektor yapıp gecdi basmama ragmen yetisemedim.yaklasık 2 senedir doblo kullanıyorum cok rahat bi cok aracı solladım aralardında caddy de var ama bu sefer gecildim.1.9 Tdı ydı acaba chip felanmı var diye dusunuyorum..sizin görüsleriniz nelerdir.Sorun olarakda cok nadir yapsada calısırken gec calısıyodu ve aniden motor sıcaklık göstergesi tavan yapıp yavas yavas iniyodu bunun sebebi nedir acaba.. bi hafta oncede taksici bir arkadas Doblo arıyormus 18.500 e alalım dediler sizce fiyatı nasıl ? Kazasi-boyasi-degiseni yok km 141.000 de ?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
samet son zamanlarda motor soğutma suyu ile ilgili bişey yaptın mı?radyatör suyunu kontrol ettin mi?sanki arabanın soğutma sisteminde hava varmış gibi geliyor bana.

radyatör hava yapmış olabilir.radaytörün havasını alın.radyatörde hava yoksa önce hararet müşürünü sonra termostatı kontrol ettirin.termostat düzgün açmıyor olabilir.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk