Büyük Kayseri Toplantısı İçin Bilginize İhtiyacım Var

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Arkadaşlar şuanda lys sınavına hazırlanıyorum ama sınavdan sonra kayserideki tüm dobloları toplayacağız her ne kadar sitemizde kayserili yoksada ayarladığım 10-15 tane doblo var organizasyon öncesi broşür dağıtacız haber vermek amaçlı şimdilik eğer projemi gerçekleştirebilirsem inciroğluyla (kayseri fiat bayii) irtibata bir veya iki servis elemanı getirterek o an araçların genel (yağ, su, v.b) kontrolleri yapılacak tabi inciroğlununda reklamları olacak ve belirlediğimiz jüri ile araçlar içinde en temizi ve en güzeli seçip hediye vereceğiz daha sonrada kayseride konvoy yapacağız.

Şimdi benim size sorum şu;
bunlar için izin almamız gereken bir kurum varmı_? (valilik, egm veya belediye gibi)

KABA TASLAK TAHMİNİ PROĞRAM
1)Fuar Alanında Araçların Toplanması
2)TeamDoblo.Com Hakkında Katılımcılara Brifing
3)Fiat Servis Yetkililerinin Araç Kontrolleri
4)En Bakımlı Doblo’nun Seçimi ve Ödüllendirme
5)Araçları Konvoy Sırasına Koyma
6)Şehir Merkezine Doğru Araçların Konvoy Halinde Hareketi

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
bende öyle düşünüyorum fakat şehir merkezindende konvoy halinde geçeceğiz sonra ceza falan yemeyelim :D :D :D : ) ) )

kokplot

Onursal Üye
nası kayserili yok yani...:?

varya kayserili arkadaşlar.!! yomu?

olduğunu biliyoruz değilmi.

kokplot

Onursal Üye
black hawk nereli kayserili değilmi. benmi yanlış hatırlıyorum.

oda bayağıdır geliyo galiba. hep buralardaydı ama..*helpless*

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
yani 2 kişi varız ama yetersiz bu günlerde diğer arkadaşda işleri yoğun sanırım giremiyor...

kokplot

Onursal Üye
bir kişi daha olacak sanırsam. black hawk kardeşim biliyordur.

oda izinli ve tatildeydi şu aralar.

sucuk salam kayseri pastırması derken adam izine gitti gidiş o gidiş.

dobloyumu sattı ne yaptı acaba:?

geremy

Onursal Kurucu
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar şuanda lys sınavına hazırlanıyorum ama sınavdan sonra kayserideki tüm dobloları toplayacağız her ne kadar sitemizde kayserili yoksada ayarladığım 10-15 tane doblo var organizasyon öncesi broşür dağıtacız haber vermek amaçlı şimdilik eğer projemi gerçekleştirebilirsem inciroğluyla (kayseri fiat bayii) irtibata bir veya iki servis elemanı getirterek o an araçların genel (yağ, su, v.b) kontrolleri yapılacak tabi inciroğlununda reklamları olacak ve belirlediğimiz jüri ile araçlar içinde en temizi ve en güzeli seçip hediye vereceğiz daha sonrada kayseride konvoy yapacağız.

Şimdi benim size sorum şu;
bunlar için izin almamız gereken bir kurum varmı_? (valilik, egm veya belediye gibi)

çok süper bir düşünce.
izin olayını resmi bir makama sor istersen ne olur ne olmaz.gerçi düğün konvoyuna izin alınmıyor bunada alınmaz herhalde.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
kayseride konvoy yasaklandı....
eğer gerçekleştirirsek zaten teamdoblo altında gerçekleştireceğiz ve çook güzel olacak...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
abi kayseri son yıllarda dahada güzelleşti otogarda yeni yapıldı ama sen ne zaman gelmiştin...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Abi Kayseri'ye Gel Misafirimiz Ol Canın Ne İsterse Yedirip İçirelim....

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
çok güzel bir program olur arkadaşlar..Team Doblo Ailesi olarak her türlü yardıma hazırız..Tarih ve program tam kesinleştirdiğinizde katılma göre ben de bulunabilirim belki..Ama kesin birşey diyemem...15-20 araç yeterli oalcaktır bi il için..Biz mini Ankara Buluşması yaptık ve karışan olmadı..Tempra tipocularda Ankara da 25-30 araçlık buluşma yaptılar....Kimse karışmadı...Gerekli olan reklamı site de yaparız.Dediğim gibi siz hazırlıkları yapıp programı bana atın..Başarılar

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
black hawkla hiç görüşemiyorum görüşsem onunla kararlaştıracağız ama onu göremiyorum...

Black Hawk

Saygın Üye
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
black hawkla hiç görüşemiyorum görüşsem onunla kararlaştıracağız ama onu göremiyorum...

Kusura bakmayın arkadaşlar Kayseri sorumlusu olarak bazı nedenlerle aranızdan 1 ay kadar uzak kaldım. ama sıkı bi dönüş yapmak lazım....

Buluşmaya kimler katılıyor. Öncelikle onu bi belirleyelim isterseniz. daha sonra ortak bi tarih belirleriz...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet arkadaşlar bu konuyu iyice irdeyelim belki bende gelebilirm ankara dan..

tarih yer ve organisazyon hakkında bilgi verirseniz face ve site de reklamını yapalım..

Black Hawk

Saygın Üye
Aslında Kayserimiz tam ortada sayılır. Keşke mazot fiyatları amerika dolaylarında olsa da tüm takımı Kayseride toplasak...