bütün üye arkadaşların bilgisi ve fikrini yazmasını rica ediyorum

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
valla benim aracım daha 6 aylık ama benin orjinal paspaslar daha 3 aylıkken önce kenarları sonra sağı solu yırtılmaya başladı ....Allahtan altında benim aldığım kauçuk paspaslar var yoksa orjinaller berbat ....

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ne acı ya.milyarlar ver araba al,fabrika çıkışı adam gibi paspas olmasın.bu ne cimriliktir.dünya kar eden bi sektörden bahsediyoruz be dostum...

enerecep

Azimli Üye
Tepki
0
geremy tarafından yazılan metin:
enerecep tarafından yazılan metin:
geremy tarafından yazılan metin:.

size aynen katılıyorum sadece yağ değişimi ve bir kaç filite değişimi için 370 tl köserlerse ayıp ederler müşteride bulamazlar.
en azından senin benim gibi servise gitmek isteyipde öpülmekden korkanlar dışarı yönelirler.ne iş yapacaklar yada yapıyorlarda o kadar para talep ediyorlarmış keşke sorsaydınız.100 işçilik 100 yağ 50 de filitreler tutsa 250 tl eder.
her zaman diyorum eğer servis öpüyorsa garanti bitene kadar servise sonrası etkili servise.

bir kaç yerden daha fiyat alın ve ne yapacaklarını sorun.

istesinler,dediğim gibi zaten başka yerede fiyat sorucam göker otonun servisine gitmem artık ucuz olsada...zaten 20 bin bakıma soktummu 30. bine kadar garanti devam edicek.30 bine kadar bişey olmayan araca daha da bişey olmaz ondansonra sanayiye...

ben yapılan işlemi sordum dışarda hava filtresi 7 tl yağ filtresi 6tl selene yağda 50 tl mazot filtresini değiştirmemişler o kadar para aldılar onunda orjinalini sordum 15 tl...

10 bin bakım maliyeti sanayide 7+6+50=63 tl....malzeme 20 tl de işçilik 80 tl işte

serviste 195 tl istediler 150 tl vervim indirim kuponu vermişlerdi arabayı sıfır alınca Allahtan...150 ye kurtardık...

yarı yarıya fark var ben en fazla bi kere daha servise girerim dahada uğramam inş...(Allah uğratmasın) :) garantileri onların olsun zaten bişey olsa kullanıcı hatası dicekler...paspas hırsızlarından ne beklersin başka...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D bir iyi usta bin servise bedeldir derim herzaman:D

enerecep

Azimli Üye
Tepki
0
bakiergul tarafından yazılan metin:
valla benim aracım daha 6 aylık ama benin orjinal paspaslar daha 3 aylıkken önce kenarları sonra sağı solu yırtılmaya başladı ....Allahtan altında benim aldığım kauçuk paspaslar var yoksa orjinaller berbat ....

benim arabada 8 aylık abi...o verdikleri paspasta orjinal falan değil...orjinaller üstü halıflex üstündede doblo yazısı var eminim sizede plastik ince paspas verdiler...ondan yırtılıyor onlar.sizde hemen servise gidip değiştirin benim gibi...hediye meselesini açarlarsa müşteri hizmetlerine şikayet edin hemen bayii veriyor paspası korkusundan :)

o kadar para verdik neden yanlarına bırakalımki...

YASIN

Azimli Üye
Tepki
2
Benzer bir olay anlatıyım bende geçen sene aracı aldıktan 1 ay sonra 4 tekerlekteki bütün bijonlar paslanmıştı servis şefiyle bilmem kimle kavga ede ede zorla aldım şöyle bir sorun var fiat sattığı malın pek arkasında durmuyo gibi o bana ait değil deyip işin içinden çıkmak istiyo ama yedirene tabi.

söylemeden edemeyeceğim bijonların paslanma nedenide aracı yıkattığım için olduğunu söyledi servis demekki doblolarımızı yıkatmıyalım hiç bir zaman çünkü küflenir:):)

zaccar

Yeni Üye
Tepki
0
Şaka gibi bir cevap gerçekten.Babanda 2007 megane var paspasları hala taş gibi.Benim 2007 doblonun sadece şoför tarafında topuk izleri oluştu.Bu kadarı da normal dedim artık.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:) doğan L vardı bende bilmem kaç senelik arabada pas yoktu.manyak cevaplamış adam..tamamen sallamak için seni...