BURSA'Lı DobLocuLar 16

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Hocam bu araç elden çıkartılmak için değil emin ol istemezdin elden çıkartmayı. Önemli bir detayda araç sadece Lancia olarak gelmiycek Türkiye'ye artık Chrysler Delta olarak gelicek yani sadece arması değişti o kadar :)
inşallah dediğin gibi olur dostum Chrysler Delta olarak gelir :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ama zaten chrysler lancıa olarak satılıyordu

ama gercekten cok guzel bı araba hele oro paketı var yanında tekbo paket falan cam tavanlı super bı araba ıste bızım mılleet anlamadıgı ıcın pek satılmadı

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
Gelmesede firmanın garantisi var 10 yıl parça desteği sağlamak zorundalar pek sıkıntı yaşayacağımızıda sanmam o yüzden. Oro bildiğim kadarıyla en düşük paketi ama ek paketlerle gerçekten mükemmel bi araç. Bizde hard black versiyonu var çok nadir olduğu için baya ilgi çekiyo yolda :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Oro paket en ust paket ama opsıyonlar alınabılıyor

hard blac ozel serı

ayrıca sınıfının en genısı arka koltuklar ılerı gerı gıdıyor kalıtelı ve luks bı araba ama bızım mıllet lancıayı bılmıyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Serkab lancıa turkıyede oldugundan berı severım helwkı deltayı kullandım ve o sınıfta bınılecek en en ozel araba zaten araba kendı fıyatından cok daha luks bı araba gıbı duruyo lancıaya fıat servıslerı baktıgı ıcın sorun olmaz

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
Aslında servisleri farklı ama Fiat servisleride bakıyo o yüzden dediğin gibi problem yaşamayız. Araç özel hissettiriyo gerçekten Doblomuzu satarken üzüldük ama bu araç çok farklı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ne kadara aldınız kaç model

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
2011 model araç biz 2. el aldık 40a ama özel ihaleden aldığımız için bu fiyat yoksa 0ı 30.000 euro ikinci elide 60 70 arası. Açıkçası şanslıyız biraz o fiyata sahip olduk

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
gerçekten o fiyata en mukemmel araba fiyatı gerekten uygun şanslısınız güle güle kullanın ayrıcalıklı olmak ve dikkat çekmek güzel

DobLocu16

Azimli Üye
SelamunAleykum arkadaslar yenı uyeyım bende bursalıyım ufaktan bi kendi aramzda toplantı yapsak fena olmaz nede olsa bursa doblonun baskenti BURSA :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Melıh yarın ıstanbul bulusmamız var buyur gel

DobLocu16

Azimli Üye
Bu teamdoblo sayfasına ne zamandır üyeyim sık sık foto atıyorum daha bir tanesini bile paylaşmadılar.Aracımı reklam etmek gibi bir niyetim yok bana karşı olan bir şey mi yoksa başkalarınada oluyo mu bilemem ama nedir bunların amacı çözemedim..Ne bir açıklama var nede başka bişey böyle insanların neyiyle buluşcaz bırakın Allah aşkına

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Sevgili Melih Kardeşim...Elbette Haklısın,Aracın Çok güzel ve sayfada yayınlansın,herkes bu güzelliği görsün istiyorsun..Fakat 17Bin Kullanıcının yaklaşık 5bini düzenli resim yolluyor...haftada bir resim yollasalar ayda 20bin resim yapar ve bunu bir ayın her dakikasına bölsen de zaman yetmez....Genel olarak tüm yöneticiler BEDAVAYA ve ellerinden geldiğince çalışıyorlar ve sadede resim paylaşmak değil işleri...Biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmanı rica ediyoruz ve bu gönderiyi silmeyeceğimize emin ol ki senin gibi düşünenler görsünler...
ANLAYIŞIN VE SABRIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ,EN KISA SÜREDE GÜZEL DOBLONUN RESMİNİ PAYLAŞACAĞIMIZI DA BİLDİRMEK İSTERİZ.

DobLocu16

Azimli Üye
Cevabınız için teşekkür ederim ama benim anlatmak istediğim sadece bir yada iki resim atmadım bu zamana kadar zaten öyle olsa unutulmuştur gözlerinden kaçmıştır derdim.fakat aynı araçların birkaç defa fotolarini paylasılıyo ve benim aracm bir defa olsun atılmamışsa kim olsa art niyet yada başka bişey düşünebilir.Benim anlatmak istediğm sadece buydu şu saatten sonra resimler paylaşılsn paylaşılmasin önemli değil benim rahatsız olduğum bu konuyu sizlere anlatmaktı.Suçu lisan ettiysek affola

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
mesaj alındı güzel kardeşim..teşekkürler...

semyhcan

Azimli Üye
Adı
Semih
Modeli
Renk
Metalik Gri
harbiden arkadaşlar millet bir araya geliyor bizim birbirimizden haberimiz yok elbette herkezin işi var fakat kendimize birgün ayıramayacak mıyız koskoca bursada bir araya gelip fikir alıp verebileceğimiz birlikte birşeyler yapabileceğimiz hiçmi doblo sever yok ben bu tür organizasyon için varım arkadaşlar gelin bi grup olalım

semyhcan

Azimli Üye
Adı
Semih
Modeli
Renk
Metalik Gri
@semyhcan

6.Ağustos.2014 te yazmışım ve altına tek bir kişi yazıp yorum yapmamış sonra forumda aktiflikten bahsediliyor .. Arkadaşlar canlanin biraz ;)