Bugün doblonuzda ne değişiklik yaptınız?

Kerim

Daimi Üye
Yaklaşık 1 ay oldu.İlk uyguladığımda hortumla su tuttuktan hemen sonra kupkuru oluyordu.Şimdi ise suyu itmesi biraz daha azaldı.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Sol fardaki kaşımın yıkama sırasında yırtılan 1 lira büyüklüğünde bi kısmına yama yaptım ki tamamen zaman kıtlığından dolayı uzaktan kötü duruyordu yama ile görünüş düzeldi ama yanında yama olduğu belli oluyor :)

en yakın zaman da ön folyolar ile arka stoplardaki filmleri sökeceğim deforme ve filmler de açma oldu eskisi kadar siyah değil artık stoplar

Bakalım aklımda bir kaç proje var zaman olupta uyguladığımda bende merak ediyorum nasıl bişi çıkııcağını

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Arka bagaj kapağındaki Doblo yazısı olan plastik malzemeyi çok çiziliyor diye karbon kaplama yaptım çok güzel oldu ayrıyetten baki abinin arabasındaki gibi arkaya led uygulaması yapacaktım dar şerit ledi bulamamıştım 1 aydan beri arıyordum ŞNT'de kalmamıştı allahtan bi toptancı buldum İstanbul'da İthal malzeme oduğu için biraz sıkıntılı az geliyormuş kırmızı rengi ama bugün siparişini verdim yarın elimde takınca ikisininde resimlerini çekip koyarım.Ayrıyetten Ön kaput aynalar ve iç hava difüzörlerini de önceden karbon kaplama yaptırmıştım.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben stoplara led düşünüyorum frenlere bağlıyacam

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
ben stoplara led düşünüyorum frenlere bağlıyacam

O da çok güzel olur Berat bende düşünüyorum onun için fazladan aldım şerit ledi ince dar yan led zor bulunuyor.Normalde 1.60-1.70cm lazımdı ben bi top aldım 5mt.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abi bagaja çekiceksin bide stoplara çekersen kötü olur bi yere çek bence

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
abi bagaja çekiceksin bide stoplara çekersen kötü olur bi yere çek bence

Bakacaz işte bi gelsin de led ben de abartıyı fazla sevmiyorum.Hani bi ata sözü var ''arap sabunu bol bulunca nereye süreceğini şaşırırmış'' bizde onun gibi.:D*hilarious*:D

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ayn farın altına panjura tamponun altına yan altlara arabanın içine araka stopa bagaja arka tamponun altına çekellim :D ne kadara aldın bu arada ledi abi

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
pahalı almışsın abi silikonlu normal led metresi 12 tl

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
pahalı almışsın abi silikonlu normal led metresi 12 tl

Doğru diyorsun Berat ama bu bulunmyor ithal bi malzeme buda silikonlu hem yan led hemde dar 3mm genişliği var onun için biraz pahalı.

mehmet zahit

Onursal Üye
bugün içli dışlı temizledim.tatilde çok kirlenmiş.motor kaputunu bir açtım motorun olduğu yerler berbat her yer toz biran önce motor temizli yaptırmam lazım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben motoru düzenli olarak temizliyorum herzaman pırıl pırıl

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
benim doblonun motoru çok kirlenmez bi nemli bezle silerim ayda bir yada temizlediğim zaman ama dolmuşunki çok kirli gri kırmızıya göre daha temiz

mehmet zahit

Onursal Üye
motorun olduğu bölge öyle bir tozlanmış ki silmeyle arınmaz en iyisi yıkatmak.en küçük parça araları her yer toz ön kaputun içi berbat.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
hafta sonu dolmuşun yatı var motoru çeker koyarım ne kadar pis olduğunu

Kerim

Daimi Üye
Bugün lastikleri değiştirildi.Yarın serviste ön amortisörler,salıncak burçları,sol viraj çubuğu,amartisör takozları değiştirilecek.

mehmet zahit

Onursal Üye
bugün hortumu çektim,doblonun beynini bezle kapattım her yerini yıkadım.motor,motor kaputunun oralar tertemiz oldu.sileceklerin altındaki ızgaranın içi yaprak felan birikmiş çıkarttım hortumu tuttum hepsi çıktı.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
1.5 haftadır doblomu göremiyorum...kapalı otoparkta yatıyor...özledim doblomu :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
acilen dobloyu temizlemeliyim 1 mm toz var belki daha fazla vardır