Buda Benim Ufak Çaptı ses sistemim

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Abi aslında sistemin oluşturulması çok iyi düşülmüş. Yerleri çok iyi ama kaliteli hoparlör kullanılmamış. Tüm hoparlörlere baktım, bilgisayar hoparlörü gibi duruyor.

Onun yerine bir firma ile anlaşıp güzel bir uygulayama gitse, ne tutacak ki araç için? En fazla 100 TL fazladan para vererek harkulade bir ses dinlerdik.

Black Hawk

Saygın Üye
Pandizot üstündeki ürün benim de çok hoşuma gitti. Bu arada Kanyak abimizin dediği gibi koca dobloda ilk yardım ve ıvır zıvır malzeme için bölme yok. acaba Murat abi gibi yanları kapatıp onların içine gözler yapsak nasıl olur. (Benim trafik seti fırlamaktan usandı, bağlamak zorunda kaldım)

Ben önce diamond gibi yanları kumaşla kaplayıp sonra Murat abi gibi düz bi şekilde kapatıp içine de kapaklarla erişilen bölmeler koyarak bu ihtiyacı gidermeyi planlıyorum...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Aynı şeyi düşünüyoruz Şahin Abi :)

Black Hawk

Saygın Üye
Yavaş yavaş tasarlıyorum kafamda ama. Açılacak kapaklar sanki orjinal gibi yada gizli gibi olsa hoş gözükse istiyorum ve bu durum üstüne kafa yoruyorum. eğer çözüm bulursam yapıcam...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Gizli olması iyi olur. Bakalım hangimiz ilk yapacak, diğerimiz de fikir almış olur.

Black Hawk

Saygın Üye
Benim planladığıma bakma iş yerinde işler bu derece yoğun oldukça bu işelere vakit ayıramam gibi. ama belli olmuyor bazen birdenbire yapılıyor.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Bende o bi anlık boşluğu bekliyorum. :)

hsn3414

Daimi Üye
dobloya ideal bir sistem.. ben takım çantasıyla ilkyardım çantasını arka koltukların altına koydum ortadan kalktılar:)

rasim

Azimli Üye
ekrem kardeş arkadaki ciftli minderin altına aracın orjinal takım cantasını koyabilirsin sanırım.benim meslek oto döşeme oldugu icin dobloların sıfırlarında ben bazen görüyorum.

rasim

Azimli Üye
clapes tesisatın cok güzel olmuş!!!abartıya hic gerek yok sade ve güzel.tebrikler...

07doblo34

Azimli Üye
arkadaşlar basın arkasında anfi çok çabuk sıcaklar galiba benim arabamda öle kenarda duruoo :D arkasına monta etsemmi die düşünüyorum ama çok çabuk pişer orda :eek::)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
nerdeyse aradan 2 sene geçmiş ama yeni konu açmadan sormak istediğim bikaç şey var
1- orjinal mp3 cd çalarda anfi çıkışı var mı? (2009 premio)
2- bu arkadaş pandizotun üstüne hoparlör yerleştirmiş çok hoşuma gitti, bunu yaparken pandizotda kesildi mi? yoksa sadece oraya sabitlendimi üzerine?

07doblo34

Azimli Üye
nerdeyse aradan 2 sene geçmiş ama yeni konu açmadan sormak istediğim bikaç şey var
1- orjinal mp3 cd çalarda anfi çıkışı var mı? (2009 premio)
2- bu arkadaş pandizotun üstüne hoparlör yerleştirmiş çok hoşuma gitti, bunu yaparken pandizotda kesildi mi? yoksa sadece oraya sabitlendimi üzerine?

orjinal mp3 çalarda anfi çıkışı yok die biliyorum kardeş 20 lira yha istersen anfi çıkışı ekletebilirsin ses tesisatcıları halleder bence cd çalarını deiş orjinalı bi köşede kalsın :)

pandizotun altı kesilir sonra mid kabini yerlestirilir...

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
orjinali görüntü olarak iyi uyum sağlıyor o yüzden değişmek istemiyorum. başka teyp takınca emanet gibi duruyor çok ışıklı jafjaflı :)

07doblo34

Azimli Üye
orjinali görüntü olarak iyi uyum sağlıyor o yüzden değişmek istemiyorum. başka teyp takınca emanet gibi duruyor çok ışıklı jafjaflı :)

ışık ayarlarını yapabiliolar ama görüntü bakımından orjinal daha gzl tabiki..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bende yakında ufak çaplı bişeyler yaptırıcam araştırma yapıyorum, zamanı gelince sizlerden tavsiyeye ihtiyacım olucak :)

taner

Azimli Üye
Foruma nerdeyse 2 seneden bu yana girmedim :D İş güç Birazda ilgsizlikten sanırım :D

Panzot üstündeki kabileri sadece pazzota 1 vida ile tutturuldu kesme delme yok.

Ayrıca orjinal teyibi kullana bilirsin hiç bi sıkıntı yok anfi çıkışını 20 30 tl ye yapıyolar.

sec28

Yeni Üye
arkadaslar orjınal teyp dıyorsunuz ama orjınal teybın cıkıs gucu ve kalıtesıde bı yere kadar ben kabınlerı ellemeden sadece teybı degıstırerek gayette ıyı bı ses elde ettı, pioneer deh-2300 serısı 250tl cıvarı ama ton konturolu tamamen benım elımde sadece bas tiz ayarı degıl 6 kanal ekolayzır ayarı yapabılıyorum yakında kabınlerdede degısık yapıcam ama tekrar bı hatırlatma kalıte ses ıcın teybın degısmesı sart arkadaslar.