Buda Benim doblom son Hali

Kubilay67

Azimli Üye
evet Kardeşlerim abilerim uzun zamandır aracımın fotoğraflarını atmamıştım birkaç değişiklik yapacağım için ve nihayet fotoğrafları atıyorum

Değişiklik : jant , cam filmi ,far karartma xenon far , american park led şimdilik bunlar :)

Motor modifiyesi Güncell Blow off + Chip Tunnig Mevcuttur.

Güncell: Chip Tunnig Uygulanmıştır son olarak 75 Hp den 100Hp oldu. 25 Hp lik bir atış görülmüştür.

Aracımın Eski Hali.. :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
güzel maşaallah.güle güle kullan.lastiklerin ebatınıda mı değiştirdin.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
maaşallah çok güzel

blow off hakkında biraz daha bilgi verir misiniz? :)
-ne kadara yaptırdınız?
-marka model ne?
-1.3 motorda sıkıntısı oldu mu?

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
maşallah. araç çok güzel de tüketimi artmıştır muhtemelen dimi?

Kubilay67

Azimli Üye
Lastik ebatları (önceki 195 60 15) (Şuanki 195 45 16 8*5 ofset)

Blow off motor için kesinlikle zararı yoktur aksine turboya faydası vardır intercolün çekmiş olduğu havayı turboya iletildiğinde blow off devreye girer ve saniye içerisinde turboda bulunan sıcak havayı dışarı püskürtür bunu her seferinde bu şekilde yapar ve turbonuzun ömrü uzar. yararı budur arkdaşlar ve abilerim ve çok hoş birses çıkarıyor markası HKS ve marka olarakda çok dikkat edin HKS den başka marka almayın ( fiyat olarak 800 tl) montajını akrabam yaptı kendisi motor ustası olduğu için tabi her motor ustası blow off takmasını bilmez bunuda belirteyim arkdaşlar işçilik olarak ücret ödemedim piyasada kaça bağlıyorlar bilmiyorum yakıt olarak hiçbir zararını görmedim uzun yol pek yapmıyorum zonguldak merkez içi dolanıyorum sadece.. bayramda seyranda uzun yol yapınca ozaman belli olur

aslan besleyen yemini düşünmez be kardeşim ben şahsen düşünmüyprum.. tabi bu benim fikrim

bir kaç değişiklik daha yapacağım plakaları tekrardan bastıracağım , portbag takacağım ön panjur ızgara olacak ve en önemlisi makasları ve ön yaylardan biraz aldıracağım

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hayırlısı olsun. gayet başarılı. maşallah.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ALLAH kaza bela vermesin.güle güle kullanın.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
maaşallah kazasız belasız sürüşler...bence ilk önce aracı basın ondan sonra diğer uygulamaları yapın *tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
maşallah doblon çok güzel

TAYFUN35

Daimi Üye
Kazasız belasız dostum :) ofsetli jantları takarken arka sürgüye ayar çektirdinmi?

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
Maşallah. güle güle kazasız, belasız, cezasız günlerde, zevkle kullan.

SamiSnmzlr

Aktif Üye
Hayırlı olsun. Jant&Lastik ten sonra yakıtta değişiklik oldumu ?

Bu arada yaylardan aldırmanı tavsiye etmem, bende ön ve arka helezonlardan aldırdım fakat aldırınca doğal olarak süspansiyon sertleşti öyle oluncada hem amartisörlere hemde bağlı olduğu ekipmanlara zarar verdi. Yaylardan aldırdıktan 2 ay sonra ön sol amartisörün kulesini değiştirmek zorunda kaldım. Parçacılardan çıkma yay bulup onları kestirip taktırabilirsin hem orjinallerine dokunmazsın hemde istediğin zaman yükseltebilirsin tekrar aracını. Tabi benim aracım d3 kasa senin kasada ne olur bilmem.

selmanbahar

Onursal Düzce Yöneticisi
Doblo
Adı
selman bahar
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
metalik siyah
bu araçlara 9 ofset jant oluyormu acaba bilgi verirseniz sevinirim aracın güzel olmuş emegine saglık

Kubilay67

Azimli Üye
Kazasız belasız dostum :) ofsetli jantları takarken arka sürgüye ayar çektirdinmi?

valla hiç ayar çekmedim sügülü kapı lastiğe değiyor tam açılmıyor.. 1 insan rahat geçebilecek şekilde açılıyor. Sıkıntı yok o konuda bu hafta sonu araçı aşşaya düşüreceğim bakalım değişiklik olacakmı ? ve birde aracı air süspansiyon yapacağım uzaktan kumandalı 4 tane hava körüğü lağzım bana zonguldakta bulamadım ankara ostime bakacağım. inşallah bulurum eğer tanıdğınız parçacı hurdacı varsa bana bildirirmisiniz arkadaşlar ?

TAYFUN35

Daimi Üye

valla hiç ayar çekmedim sügülü kapı lastiğe değiyor tam açılmıyor.. 1 insan rahat geçebilecek şekilde açılıyor. Sıkıntı yok o konuda bu hafta sonu araçı aşşaya düşüreceğim bakalım değişiklik olacakmı ? ve birde aracı air süspansiyon yapacağım uzaktan kumandalı 4 tane hava körüğü lağzım bana zonguldakta bulamadım ankara ostime bakacağım. inşallah bulurum eğer tanıdğınız parçacı hurdacı varsa bana bildirirmisiniz arkadaşlar ?

Valla hayırlı olsun ne diyelim :) ben taktırmıştım brock jant sürgüye çok sıkıntı yaşattı ayar çekmek gerekiodu bende elletmedim kaldı öle başka jant aldık duruo :) Şimdiden merakla beklioruz yaptığın işlemlerden sonra bizimle paylaşım yaparsan seviniriz..