bu dobloyu alıcaz.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadaşlar nette görüp beyendik..birde sizin fikrinizi almak istedim doblo dnamik lüx fiyatı normalmi?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-dinamik-lukx-cok-temiz-84702149/detay

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ilandaki doblo güzel duruyor maşallah hatlarıda düzgün fiyatı normal bence pazarlık edilirse uygun bi fiyata gelir aslında boya değişen kaza durumu nasıl birde önden resmi var mı farlar fazla kararmış gibi

hayırdır ikinci doblyumu alcaksınız

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ilandaki doblo güzel duruyor maşallah hatlarıda düzgün fiyatı normal bence pazarlık edilirse uygun bi fiyata gelir aslında boya değişen kaza durumu nasıl birde önden resmi var mı farlar fazla kararmış gibi

cok isterdim 2 ci doblom olsun amamaliyeti cok yüksek.:( işyerim de arkadaşıma alıcaz.doblodan pek anlamıyor..bana söyledi bende bunu buldum aracın kazası belası yok sürgülü kapıda yarım boya var.sayibini aradık.uzun bir konuşmadan sonra 17.750 ye bıraktı yarın gidip bakıcaz detaklı bir şekilde

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
hayırlısı olsun ama km biraz yüksek değilmi 145 bin 150 binde zincir ister baskı balat vs nerden baksan 500-600 tl ister gibime geliyor

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ewet biraz masfar gerekir...17 olsaydı iyiydi..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ikinci elde hangi arabada masraf yokkimultijet 500 binleri gören bi motor aslında bu km yeni sayılır ama tabi bakım şart

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
arabayı sen ben kullansak sorun yok bende şirketin paliosu vardı 380 binde ses yok tu kliması yok diye ramazanda başka elemana verdim 1 ay sonra aldım araç yağ yakmaya başladı.kullanan düzgün kullanmadıysa sıkıntı olur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
arabayı sen ben kullansak sorun yok bende şirketin paliosu vardı 380 binde ses yok tu kliması yok diye ramazanda başka elemana verdim 1 ay sonra aldım araç yağ yakmaya başladı.kullanan düzgün kullanmadıysa sıkıntı olur.

tabikide kullanım çok öneml,

bizde 3 ay kadar sonra kartalımızı satıp bi palio van almayı düşünüyoruz malum kmleri çok yüksek bikaçtane temiz buldum ama yinede göstericez ama dediğiniz gibi kullanan çok önemli multijeti bakımları tsamsa ticaride biele 600 700 bin kmleri görüyor o yüzden bakımlı temiz 200 binde bile olsa alınır bence

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hayırlısı olsun ama km biraz yüksek değilmi 145 bin 150 binde zincir ister baskı balat vs nerden baksan 500-600 tl ister gibime geliyor

adem abi sonuçda sıfır araçdeyil ilaki masrafı olur.1000 tl gözden cıkarmak gerek.alan kişi yılda enfazla 6 bin km yol yapacak biri

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
abi bence 20 binlira yı denklesin ip gibi 50 bin km altı 2008 2009 doblo bulsun. 150 bin çok fazla. multijet motor uzun ömürlü ancak km ilerledikçe konfor azalıyor. sesleri titremeleri çekişi masrafları. bence gerek yok.

tigerbroke

Daimi Üye
ıyı ıyı alınır ben benım arabaya 15 000 ısterım satacak olsam :D 2009 da alsan hepsı aynı kafanı yorma arac temızse gır bu işe kardesım ama başına kalmasın dıkkat et aslında kımseye bu konularda yardımcı olmamak gerekır .... sonra en ufak bı sıkıntısı olsa senın için rahat etmıyo o iş çözülene kadar adamın peşinde yardım etmek ıcın kosuyosun gerek yok yanı :D hem 2006 dan yuksek alırsan vergısı de 768 olur sanırım su anda 480 zaten en dusuk vergı panelvanlarda..hadı hayırlısı olsun bakalım...km konusunda ben sahsen cok fazla oldugunu dusunmuyorum..artık arabanın rutın bakımı gelmısse yag fıltreler cart curt felan onların malıyetını aranızda anlaşıp arabayı 17 000 e alırsın.. e zarar eder mısın dıye sorarsan bence etmessın cunku doblo fıyatları bırbırıne cok yakın yanı ben nıye 2007 almadım arada 1 lıra oynuyodu felan tuh kafama deme sansın yok cunku 2007 alsan aynı seyı 2008 model ıcın soyluyosun 2008 alsan 2009 ıcın soyluyosun zaten 15 ten asagı da doblo yok yanı...cok uzatttım lafı *B*sen al al :) :D:D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

cok isterdim 2 ci doblom olsun amamaliyeti cok yüksek.:( işyerim de arkadaşıma alıcaz.doblodan pek anlamıyor..bana söyledi bende bunu buldum aracın kazası belası yok sürgülü kapıda yarım boya var.sayibini aradık.uzun bir konuşmadan sonra 17.750 ye bıraktı yarın gidip bakıcaz detaklı bir şekilde

eğer dediği gibi kazasız darbesiz araçsa ve 17750 ise siz almazsanız ben gelir alırım.hemen yarın alırım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bakmayta gideceklerdi bugün bakalım ne odu

Dark Knight

Fenomen Üye
abi bence 20 binlira yı denklesin ip gibi 50 bin km altı 2008 2009 doblo bulsun. 150 bin çok fazla. multijet motor uzun ömürlü ancak km ilerledikçe konfor azalıyor. sesleri titremeleri çekişi masrafları. bence gerek yok.

150bin çok mu fazla *eek* 2006 model dizel bir araçtan bahsediyoruz. Bence gayet iyi km si de. Pazardan elma alırken bile sağına soluna bakıyoruz. illa ki servise götürülüp baktırılacak buna da.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
araca keyfi binen birisi yılda 10 bin km yi zor yapar. böyle araç almak varken 150 bin almak niye. servise elbet gösterilecek ancak servis sana gelecek ile ilgili birşey diyemez. yakıt sistemi enjektörler turbo o an için sorunsuz gözükebilir ancak kısa zamanda ne gösterir bilinmez. az kmdeki aracı almak bu olasılığı en aza indirir

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
araba yılda 25 bin km yapmış...2006 model bir araba sonuçta...bence kazası yoksa 17750 çok uygun fiyat.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bu arabanın servis kayıtlarına bakın.eğer bakımlar düzenli serviste yapılmışsa o motora hiç bir şey olmaz!40 binde bir carbonclean yapılan arabanın enjektörleri sıfır gibidir!

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
araca keyfi binen birisi yılda 10 bin km yi zor yapar. böyle araç almak varken 150 bin almak niye. servise elbet gösterilecek ancak servis sana gelecek ile ilgili birşey diyemez. yakıt sistemi enjektörler turbo o an için sorunsuz gözükebilir ancak kısa zamanda ne gösterir bilinmez. az kmdeki aracı almak bu olasılığı en aza indirir

az kmdeki arabayıda o fiyata vermiyorlar ama bence bakımları yapılmış ise hiçbi sorun olmaz bizde d2 cargoyu 128 binde alıp 140 binde sattık bakım harici bi masrafımız olmadı ama tüm bakımları yapılmış

tunacell

Azimli Üye

sanırım benden bahsediyorsun abi 15-06-2009 sıfır olarak trafiğe çıktım şu an kilometrem onsekiz binlerde :D:D