Brembe Kaliper Kapağı Sadece 54,90 tL

commodoreb

Azimli Üye
KALİPER KAPAĞI DAYANIKLI PLASTİK MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.4 ADET ÖN VE ARKA KALİPERLER İÇİN SET HALİNDEDİR.16 ALTI İNÇ.JANTLAR İÇİN TESVİYE GEREKTİRİR.FREN MERKEZİ ÜZERİNE VİDALAYARAK MONTE EDİLİR.
KIRMIZI,SARI,BEYAZ,SİYAH,GRİ, RENKLERİ STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR..FREN BALATASI DEĞİŞİMLERİNDE SÖKÜLÜP TEKRAR TAKILANABİLECEK ŞEKİLDE MONTAJI YAPILMAKTADIR
37401750e02.jpg

37401750ydm.jpg

37401750oj6.jpg

37401750la9.jpg

garaj61@hotmail.com.tr 0554 596 86 61
arkadaslar siteye fazla giremiyorum iş yogunlugundan arkadasn talebi üstüne sizinle paylaşmak istedim ürünlerimi tlf den veya msn den ulaşabilirsiniz ilanımıda vereyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-brembo-kaliper-kapagi-2011-sadece-54-90-tl-37401750/detay

Sürat Kargo ile indirimli olarak gönderilir

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
commodoreb tarafından yazılan metin:
Allah herkeze cant nasip eyleysın :p ne diyimki kardesım ;)
amin :)

aliyavuzer

Azimli Üye
arkadaşlar ben amin demiyecegim çünkü bende sizin gibi bi çelik jant alsam diye düşünüyordum ama iki ayrı bayi ustasındanda özellikle dobloda ön takımı cok cabuk bozdunu duydum ve bu sevdamdan vazgeçtim üzerinde jantları egilme oldunda düzeltme 5 -10 tl ön takım ne kadardır onu bilmiyorum tabi yine karar sizin....

geremy

Onursal Kurucu
aliyavuzer tarafından yazılan metin:
arkadaşlar ben amin demiyecegim çünkü bende sizin gibi bi çelik jant alsam diye düşünüyordum ama iki ayrı bayi ustasındanda özellikle dobloda ön takımı cok cabuk bozdunu duydum ve bu sevdamdan vazgeçtim üzerinde jantları egilme oldunda düzeltme 5 -10 tl ön takım ne kadardır onu bilmiyorum tabi yine karar sizin....

aldığınız bilgide yanlışlık var sanırım.alüminyum alaşımlı jsntın faydası daha çok.
yanlız d1 kasadaki ön takım arızaları d2 kasada giderilmiş.hatta d2 nin malzemelerini takıyorlar.

aerdag

Yeni Üye
arkadaşlar 2006 1.9 m.jet doblom var . sol önden tatlı kavislerden geçerken kıt diye bir ses geliyor. sert geçtiğimde ses yok . bu konuda tecrübeli olan arkadaş varmı

Dark Knight

Fenomen Üye
aerdag tarafından yazılan metin:
arkadaşlar 2006 1.9 m.jet doblom var . sol önden tatlı kavislerden geçerken kıt diye bir ses geliyor. sert geçtiğimde ses yok . bu konuda tecrübeli olan arkadaş varmı

Amortisörü kontrol ettirdiniz mi? Patladığında ses yapar. Sert geçerken farketmiyor olabilirsiniz.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
ne işe yarıyo bu kaliper kapağı?? :) :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
ön fren kaliperlerine takılıyor spor grünüm için ;)

14623517_546.jpg

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Ekrem tarafından yazılan metin:
ön fren kaliperlerine takılıyor spor grünüm için ;)

14623517_546.jpg
Bilgi için teşekkürler Ekrem abi :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
geremy tarafından yazılan metin:
aliyavuzer tarafından yazılan metin:

aldığınız bilgide yanlışlık var sanırım.alüminyum alaşımlı jsntın faydası daha çok.
yanlız d1 kasadaki ön takım arızaları d2 kasada giderilmiş.hatta d2 nin malzemelerini takıyorlar.
Geremy kardeşin vermiş olduğu bilgi doğrudur....Çelik jant diye tabir edilenn jantlar hafif metallerden oluşur sadece sertlik vermek amaçlı max.%15 çelik katılır araca daha doğrusu ön takıma zarar veren ise abartılmış geniş taban lastiktir...

geremy

Onursal Kurucu
aerdag tarafından yazılan metin:

ön takımda hassas bir çok parça var.rot balansa girerseniz arızayı söylerler.