BOYA BAKIMI

nadir3515

Aktif Üye
merhaba abilerim tekrardan sizden fikir almak istiyorum şimdi ben ateş kırmızı aracıma glaze+wasx uygulaması yaparak hem boyamın derinlemesine parlaklık saglamak vede boyayı derinleştirmek için kalıtelı ve orta hallı yapacagım yani alacagım malzemelerı yazmanızı rica edicem. Hem orta yollu çözüm, hemde hakkını vererek yapacagım uzun ömürlü çözüm yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben çizikleri pasta ile düzeltip tüm kaportayı cilalamayı düşünüyorum ve 1 2 haftada bir hızlı cila yapacağım bunun için havaların düzelmesini bekliyorum

nadir3515

Aktif Üye
kardeşim farkındaysan ben malzemelerı soruyorum senın söylediklerini bizde biliyoruz , benım anlatmak ıstedıgım seyı okursan anlarsın.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
sonax yada carpex kullanacağım ben ama model olarak araştırmadım

Kerim

Daimi Üye
merhaba abilerim tekrardan sizden fikir almak istiyorum şimdi ben ateş kırmızı aracıma glaze+wasx uygulaması yaparak hem boyamın derinlemesine parlaklık saglamak vede boyayı derinleştirmek için kalıtelı ve orta hallı yapacagım yani alacagım malzemelerı yazmanızı rica edicem. Hem orta yollu çözüm, hemde hakkını vererek yapacagım uzun ömürlü çözüm yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Glaze olarak poorboy's black hole glaze iyidir ama bulması zor.Onun yerine meguiars glaze alabilirsiniz(http://erdemboya.ticiz.com/p24872-meguairsshow-car-glaze.html).Wax olarak finishcare1000p veya collinite uzun ömürlüdür ama fiyatı yüksek.Uygun olsun diyorsanız şu üründe denenebilir.http://erdemboya.ticiz.com/p281438-car-careperformance-finish.html

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kerim abi o glaze açık renkte pek fark yaratmıyor ama bende almayı düşnüyorum