Doblo Boşta kalmış soket

duyar28

Azimli Üye
Doblo
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2002
Renk
mavi
Merhaba arkadaşlar doblo d1 2002 model aracımda bu gün dikkatimi çeken soket boşta sallanıyordu yerini buldum motorun gövdesinde fakat tırnağı kırık yerinde durmuyor bu soket nedir ne iş yapar belkide uzun süredir boşta yeri akünün solu şanzuman üstü gibi yenisini bulup değiştirmem lazım araştırdım internette bulamadım ne olduğunu bilirsem belki bulmam kolay olur bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
IMG_20190622_173752.jpgIMG_20190622_173800.jpg

Son düzenleme:

goarakesh

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Hakan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2012
Merhaba arkadaşlar doblo d1 2002 model aracımda bu gün dikkatimi çeken soket boşta sallanıyordu yerini buldum motorun gövdesinde fakat tırnağı kırık yerinde durmuyor bu soket nedir ne iş yapar belkide uzun süredir boşta yeri akünün solu şanzuman üstü gibi yenisini bulup değiştirmem lazım araştırdım internette bulamadım ne olduğunu bilirsem belki bulmam kolay olur bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Eki Görüntüle 31322Eki Görüntüle 31323
Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Bir soru sormak istiyorum ve site genelinde herkes görebilsin istiyorum. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

goarakesh

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Hakan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2012
Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Bir soru sormak istiyorum ve site genelinde herkes görebilsin istiyorum. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.
Yani yeni konu açmak, tartışma ve fikir alışverişi başlatmak istiyorum.

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Yani yeni konu açmak, tartışma ve fikir alışverişi başlatmak istiyorum.
Efendim Açmanızda sormanızda bir sıkıntı yok Eğer açma butonunu bulamadıysanız üste mavi şeritte en sağda. Forumlar Soru Sormak ve cevap veri yada cevap almak içindir

duyar28

Azimli Üye
Doblo
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2002
Renk
mavi
Eki Görüntüle 31322Eki Görüntüle 31323
Arkadaşlar konu ile ilgili kimse dönüş yapmadı aramızda tamirci veya serviste çalışan yokmu arabayı kullanımda sorun yok fakat mutlaka bir işe yarıyordur bu soket2.jpg1.jpg

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
Arkadaşlar konu ile ilgili kimse dönüş yapmadı aramızda tamirci veya serviste çalışan yokmu arabayı kullanımda sorun yok fakat mutlaka bir işe yarıyordur bu soketEki Görüntüle 31453Eki Görüntüle 31454
Aracta herhangi bir ariza lambasi varmi yanan yada sacma arizalar yoksa soket boştadir cunku tesisatlar fabrikada belli standartlar üzerinde uretilir 1.9 d modelinde o soket bostayken 1.9jtd de takili olabilir

duyar28

Azimli Üye
Doblo
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2002
Renk
mavi
Aracta herhangi bir ariza lambasi varmi yanan yada sacma arizalar yoksa soket boştadir cunku tesisatlar fabrikada belli standartlar üzerinde uretilir 1.9 d modelinde o soket bostayken 1.9jtd de takili olabilir
Doğru diyorsun bende öyle düşündüm fakat motor gövdesinde karşılığı var ama tırnak kırık olduğu için tutmuyor çıkıyor

Selçuk55

Aktif Üye
Doblo
Adı
Selçuk
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Çöl grisi
Doğru diyorsun bende öyle düşündüm fakat motor gövdesinde karşılığı var ama tırnak kırık olduğu için tutmuyor çıkıyor
O zaman iyi bir elektrikci bulacaksin soketleri degisecek parcacilarda butun soketler mevcut

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Soketin sıfır varsa fiyatını öğrenmek lazımm yada soket in sıfırı yoksa 2.el çıkma parça bulmak lazım
ondan sonra iyi bir elektrikçi size yardımcı olur
TeamDoblo Ailemizin Resmi sponsoru
@evren ömrü ünlü oto
Adsız.png