Blue & me tom tom paketi

nihterida

Azimli Üye
selamlar arkadaşlar
arkadaşım damdan düşme gibi olacak ama bu sistemi araca takabilirsin ama bunun için bi kaç parçaya daha ihtiyacın olacak
1. teyip üstündeki gözü, (tom tomun soketi orda olduğu için)
2. direksiyon simidini, (sistemi devreye alıp çıkaran düğmenin direksiyondaki sol altta bizim arabalarda boş olan düğme olduğu için)
3. el freni yanındaki usb takılan parçayı (usb bağlantısını yapmak için)

yukarıdaki üç parçayıda değiştirmen gerekiyor sistemi sana satacak arkadaş bu üç parçayıda verecekmi acaba bu konuyuda konuşmanı tavsiye ederim.

bununla birlikte bu sistemi sonradan taktırabilirmiyiz diye bende sormuştum aracı alırken aldığım cevap sadece fabrika çıkışında yani araç sıfır km iken takılabildiğini sonradan serviste parasını versende takamıyacaklarını söylemişlerdi.

ABSOLUT

Daimi Üye
nihterida tarafından yazılan metin:
selamlar arkadaşlar
arkadaşım damdan düşme gibi olacak ama bu sistemi araca takabilirsin ama bunun için bi kaç parçaya daha ihtiyacın olacak
1. teyip üstündeki gözü, (tom tomun soketi orda olduğu için)
2. direksiyon simidini, (sistemi devreye alıp çıkaran düğmenin direksiyondaki sol altta bizim arabalarda boş olan düğme olduğu için)
3. el freni yanındaki usb takılan parçayı (usb bağlantısını yapmak için)

yukarıdaki üç parçayıda değiştirmen gerekiyor sistemi sana satacak arkadaş bu üç parçayıda verecekmi acaba bu konuyuda konuşmanı tavsiye ederim.

bununla birlikte bu sistemi sonradan taktırabilirmiyiz diye bende sormuştum aracı alırken aldığım cevap sadece fabrika çıkışında yani araç sıfır km iken takılabildiğini sonradan serviste parasını versende takamıyacaklarını söylemişlerdi.

Bilgi için teşekkür ederim ancak dediğin parçalar yani tom tom hazırlık pakedi ve blue&me pakedi aracımda mevcut. Benim sadece tom tom cihazına ve bağlantı aparatlarına ihtiyacım var.

Blue&Me™: Ses kumandalı Bluetooth telefon kontrol sistemi;
USB portlu MP3/WMA okuyucu (4J3) Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi
Tom Tom navigasyon ön hazırlığı (54K) Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi Blue&Me™ -TomTom® Paketi

Dark Knight

Fenomen Üye
Arkadaşlar akıl vermek gibi olacak ama bence bu kadar masrafa girmeye değmez. Bluetooth özellikli bir navigasyon cihazını 2.000TL yerine 250TL ye pek ala kullanabilirsiniz. 8 katı para bayılmak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası.

filo

Azimli Üye
kardeşim yeni doblonun uzerindeki tomtom go 750 serisi bunde blue&me destegi var.trip bilgileri eco drive media player özelligi var ayrıca tomtom son guncellemede kontak anahtarı ile cihaz otamatikmen acılıyor yani demek istedigim ileride cıkacak özellikler bu cihazda olacak.dısardan alınan aynı modelde sizce bu ozellikler varmı ki varsada tutacagını nerden temin edeceksin.bide blue me sistemi sonradan yapılksa dahi randıman vermeyecegini tahmin ediyorum.