Blaupunkt Cd çalar KontaK ile kapanmıyor

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar Kontak kapanınca teyp bi türlü kapanmıyor bunu çok araştırdım menüde ayarı falan var dediler öyle bi ayar bulamadım. bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum

blaupunkt.jpg

emre16

Azimli Üye
evt ya aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum 20dk sonra otomatik kapanıyo ama ben yinede elle kapatıyorum fikri olan arkadaşlar varsa seviniriz....

ERCAN

Daimi Üye
benim doblomun orjinal cd çaları.. dediğiniz gibi otomatikmen kapanıyordu..menüden bir konumu galiba of yaptım..şimdi açtığımda hiç kapanmıyor..ama o ayarı bir daha hiç bulamadım..

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
birde kapanması için 5 Sn basılı tutmak gerekiyor tam inerken bu da bana çok zor geliyor bunun için teybi değiştirmeyi bile düşünüyorum

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
akadaşlar o ayara teyp üzerinde. ON OFF olayı var. İyice sıkı bir kurcalama yapın. Olmazsa ben yarın fotolaırm bunu.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
valla o ayarı bulamadık işte :) fotolarsan çok sevinirim içimde büyük bir sıkıntı çunki

selcukan43

Daimi Üye
bass, treble, balance ayarlarını yaptığınız menü tuşuna 4 saniye basılı tutun farklı bir menü açılacak. açılan menünün özelliklerinden shut down kısmını on/off yaparak ayarlayabilirsiniz. (NOT: Shutdown teypte farklı bir isimde geçiyor olabilir. Bu işlem teybinize göre farklılık gösterebilir.)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
bu sabah kullanma klavuzunu açıp okudum. bu konu ile ilgili de hiç bir bilgi yok. sadece 20 dk sonra kendisinin kapanacağı yazıyor. Sizin söylediklerinizi de denedim Audio butonuna basılı tutunca yine sadece bass - treble menüsüne giriyor, menü butonuna basılı tutunca da AF on/of , TA on , of menüsüne giriyor. Bu olan sanırım mp3 player olan teyplerde var bu sadece CD çalar. bir de bir önceki version da olabilir. teybi değiştirmeye karar verdim :D

doblomulti

Azimli Üye
yokmu bu konuda banada yardımcıı olacak? :( kontagı kapattıgım zaman teyibin kapanmasını isteyenlerdenim :)

window_s

Yeni Üye
Merahbalar maksat konu hortlatmak değil, belki geçmişden konu başlığı takibi yapan arkadaş varsa diye çözüm aşağıda.

https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=114&pid=63842#post_63842