Birçok soru ve sorun :( Yardım lütfen :(

Samed38

Saygın Üye
Tepki
4
S.a arkadaşlar. 1.Direksiyon sola tam tur dönüyor ama sağa 2 kez çevirip düz gelince daha da gitmiyo :( 2. Doblom kalkarken virajlardan dönerken ve dururken patinaj sesine benziyen bi ses geliyor tekerleklerden. 3.Benim eski aracımda su çabuk bitiyodu.Dobloyu aldım alalı 2 2,5 ay oldu hiç azalmamış ve yeşilimsi bi sıvı var nedir o ? ne zaman değiştirilir? 4.Az yaksın diye yüksek devirlere cıkmıyorum genelde 1.9 multiJet 105 hp motor herhangi bir zararı varmıdır ?5. Bagaj tarafındaki açılabilir camları actığımda az bi yol giitiğimde hemen kapanıyor sıyah noktalara baktım pek sağlam değil gibi cam düşermi ?6.Arka yolcu tarafındaki camların sağ tarafındaki camı açıyım derken siyah kutu gibi şeyi cekince elimde kaldı zaten yapıştırılmış.Bende yapıştırmayı denedim ama olmadı kitlenmiyo artık :( 7.arka camlardaki filmler yavaş yavaş sokuluyo ne yapmak gerekir ? 8.Bagaj kapagında 2 tane normal derecede çökük var boya olmadan nasıl düzeltilir ? 9. Bu aylarda fazla kullanıyorum aracımı her hangi bir şeye dikkat etmek gerekirmi ? 10.Yolda giderken arka taraf cok fazla zıplıyo arkalarda makas mı var ? Cevaplarınız ıçın hepinize şimdiden teşekkür ederim...

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
10-EVET ARKADA MAKAS VAR.ZIPLAR DİKKATLİ OLMAK GEREKİR
9-ÇOK DEVİRSİZ KULLANMA,YAKITI DAHA DA FAZLA YAKAR..
8-KAPORTACILAR ÇEKTİRİYOLAR ORALARI VANTUZ GİBİ BİŞEYLE SORUN OLMAZ.
7-ARKA CAMLAR FİLİM DEĞİL RENKLİ OLMALIYDI GİBİ KALMIŞ AKLIMDA AMA DEĞİLSE YAPACAK BİŞEY YOK YENİDEN YAPYIRMAN LAZIM.
6-CAMCIYI ZİYARET ETMEN ŞART ONUN İÇİN MALESEF.
5-CAM DÜŞMEZ.AÇINCA BİRAZ İTTİRMELİSİN Kİ ORASI DIŞARI DOĞRU KİLİTLENSİN DOSTUM.
4-DEVİR ARALARINA RİAYET EDERSEN HERZAMAN DAHA AZ YAKARSIN DOSTUM...
3-DOBLONUN TAM BİR BİDON SU ALDIĞI DOĞRU:) BİTMEK BİLMEZ SORUN ETME...
2-YAZ SICAK VE TEKERLER YUMUŞAK.NORMAL BİZDEDE ÇIKIYOR O SESLER MERAK ETME DOSTUM...
1-DİREKSİYON KUTUSUNDAN SANIRIM AMA ONU BİR USTAYA GÖSTER BAŞINA BELA OLUR DOSTUM...HEMDE ACİLEN...

DAHA DETAY İSTERSEN ARKADAŞLAR CEVAPLAYACAKTIR DOSTUM...GÜLE GÜLE KULLAN..

Samed38

Saygın Üye
Tepki
4
Teşekkür ederim :) direksiyon konusunda daha cok bilgisi olan yardım lütfen...

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
geçmiş olsun yazdıklarınızın çoğu sorun değil sizin kuruntularınız :) hiçbişey olmaz dobloya merak etmeyin :) Serdar abi gereken açıklamayı yapmış zaten,
ayrıca o yeşilimsi sıvı antifiriz dostum, su eksilmmemesi kadar normal bişey yok bua sorun değil sizin eski aracınız sorunluymuş asıl :)

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek