beyaz güvercin

Durum
Konu kapatılmıştır.

filizcima

Daimi Üye
arabamızın ıcındeyken düldül diye severız dısındayken beyaz güvercın...Oda aıleden bırı artık...sabahı bekleyemedım park edınce bıkac foto cektım.Hele bı sabah olsun ıcı dısı fotograflar yorumlarınıza sunarız...Tavsıyelere acıgız..

kaportadakı yer yamuk degıl goze batarsa camurlugumuzda az bı yer var yarın olucak ınsallah :D

efendım boyumuzdan buyuk jantlarımız:D

bana kafayı yedırten sureklı nıhavent makamında muzık dınleten gıcık bagaj kapımız:D(en sonunda pes ettı)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
obaaaa jantlara bak süperrr yaaa valla cok hoşuma gitti balatalar da boyalıdır şimdi bunu :)
ön tanponu da beyaza boyar farlara sislere xenon tmm dır süper olur jantlar zaten 10 numara

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
arka stoplara da sticker cek tmm dır :D

filizcima

Daimi Üye
var zaten de sanırım gece dıye okadar gorunmuyo:Dgunduz super duruyo stoplar camlar sıyah balatalar kırmızı :D tampona gelınce bu halıyle kalması daha cok hosuma gıttı dusunmedım desem yalan yer sıyah gok beyaz en buyuk BJK:D orasıda kalsın oyle:Duyumlu oluyo sankı

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
haymaşallah allah kazadan beladan cezadan korusun beyaz gürcinini harika

filiz aklıma birşey geldi arka iki kapıya iki kapının arasına siyah folyo çeksen yani camı bütün görünümü versen nasıl olur

aksoza

Azimli Üye
farlarda bi oynama varmı siyah geldi bana. çok süper olmuş araç

Maşşallah Demeyi unuttum:)

filizcima

Daimi Üye
y a farlarda oynama yokta bızımde cok hosumuz gıttı gunesten olmus sanırım fılm cekılmıs gıbı duruyo aslında bukadar rengını acabıldık cok kotuydu aldıgımızda :D

diamond

Saygın Üye
Allah kaza bela vermesin araç güzel hoşuma gidiyo beyaz doblolar ama alırken ben bulamamıştım.. benimde farlar siyahtı çoğu doblonunnda siyah farlar çabuk siyahlaşıyor ben kırdım farları kasko dan değiştirtmiştim :D

filizcima

Daimi Üye
diamond tarafından yazılan metin:
Allah kaza bela vermesin araç güzel hoşuma gidiyo beyaz doblolar ama alırken ben bulamamıştım.. benimde farlar siyahtı çoğu doblonunnda siyah farlar çabuk siyahlaşıyor ben kırdım farları kasko dan değiştirtmiştim :D

akıl akıldan ustun dur pasta cıla yapan cocuk bıseler yaptı bukadaar adam oldular bn beyazı sevmem ama boyle denk geldı ya sıyah yada metalık renk olur dıyodum neyse oda doblo dıgerlerıde renk onemlı degıl beyaz guvercın gıder kara kartal gelır :Dhepsı doblo nasılsa :D

aksoza

Azimli Üye
farlar kendi kendini modifiye etmiş daha ne istiyorsunuz:) bende beyaz renk yakıyor diyorum dobloya ama biraz daha özel gibi kullanılan şekile sokmak lazım şirket aracı gibi durmaması için bir iki değişiklik lazım ozaman özel araç olduğunu anlar herkes . yoksa sade beyaz şirket arcını andırıyor.

xplayer

Yeni Üye
Bagajını ayarlıyalım ozmn gündüz gozuyle resimde koyarsın dimi sayın ablacm :)

filizcima

Daimi Üye
xplayer tarafından yazılan metin:
Bagajını ayarlıyalım ozmn gündüz gozuyle resimde koyarsın dimi sayın ablacm :)

ey forum bu benım kardesım huseyın :)benım sponsorum olur kendısı :D ses hastası doblom senle tanıstırmam lazım onu :D

filizcima

Daimi Üye
bakım yapılırken :D

pazar gunu yatmadık bagajı kamufle ettık :DHem bızede bagajda alet edevatı koyacak ıkı kucuk sandık oldu :D

bize her yol paris:)

filizcima

Daimi Üye
bıde temızlık yapıcak zaman kalmadı pıslıgımze bakmayın normalde boyle degıldır:Dbugun yıkattım arabayı cıcek gıbı oldu :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
maşallah güzel olmuş güle oynaya tadını çıkarırsınız inş :D

Durum
Konu kapatılmıştır.