beyaz balinayı güneş çarpmış :)

mehmet zahit

Onursal Üye
arefe günü gelebilirsin inşallah.o zaman akşam görüşebiliriz.bayramda bende köye gidecem ve 3.günde de köyde mevlidimiz var.geçen hafta babaannem vefat etmişti o yüzden bayramda burada olamayacağım büyük ihtimalle.
Başınız sağolsun.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arefe günü gelebilirsin inşallah.o zaman akşam görüşebiliriz.bayramda bende köye gidecem ve 3.günde de köyde mevlidimiz var.geçen hafta babaannem vefat etmişti o yüzden bayramda burada olamayacağım büyük ihtimalle.
Başınız sağolsun.
Allah razı olsun.dostlar sağolsun.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bunlar sökülmek istenince bir zararı olur mu.ayrıca 3M ne demek.
Sökülünce hiçbir zararı olmaz.3m bildiğim kadarıyla kalkma felan olmuyo,kaliteli oluyor.
teşekkürler.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
başın sağolsun mehmet şenel

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

mehmet zahit

Onursal Üye
ben yaparsam reklamcılardaki folyo ile yaptırıcam hem ucuz hem hesaplı oluyor
Bence reklamcılara yaptırma,kalitesiz oluyor,sökülüyo,kalkıyo,ince oluyr aynı transparan folyo gibi ince.bence yaptıracaksan 3mkarbon folyo al.bunları tırtıklısı,mat,parlak olanları var.bence parlak çok hoş oluyor.

mehmet zahit

Onursal Üye
byxc1.jpg

yakışmışmı :)
Hayırlı olsun...

uguret

Daimi Üye
arkadaşlar yaptırdık ya hiç araştırmadan muanede sıkıntı oluyormuş herhalde tuv türk mail çektim yarın cevap yazmazlarsa telefonla ulaşırım da bi caresi bulup sökmekten kurtulmam lazım :)

mehmet zahit

Onursal Üye
arkadaşlar yaptırdık ya hiç araştırmadan muanede sıkıntı oluyormuş herhalde tuv türk mail çektim yarın cevap yazmazlarsa telefonla ulaşırım da bi caresi bulup sökmekten kurtulmam lazım :)
Arabada renk değişim oranı var.mesela diyorki arabanın 3/2sinde renk değişim olmuşsa boya,folya vb. Gibi muayeneden geçmiyodu diyodu tuv heralde.

uguret

Daimi Üye
Arabada renk değişim oranı var.mesela diyorki arabanın 3/2sinde renk değişim olmuşsa boya,folya vb. Gibi muayeneden geçmiyodu diyodu tuv heralde.
7
valla bende bi yasa bulup yazıcıdan çıkarttım kaput folyo kaplamı yasaldır sadece tavan ve trafikte görünüş te sıkıntı olabilecek parçalarda yasal değildir die torpidoya koyacam kıl bir polis çıkar diyede tuv mail çektim işte yarın cevap vermezlerse telefonla ararım baki abi ye de mail çektim harbi bu ara baki abi gözükmüyor .

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
baki abinin işleri bayağı bir yoğun.herhalde kışa buralarda olur.

mehmet zahit

Onursal Üye
7
valla bende bi yasa bulup yazıcıdan çıkarttım kaput folyo kaplamı yasaldır sadece tavan ve trafikte görünüş te sıkıntı olabilecek parçalarda yasal değildir die torpidoya koyacam kıl bir polis çıkar diyede tuv mail çektim işte yarın cevap vermezlerse telefonla ararım baki abi ye de mail çektim harbi bu ara baki abi gözükmüyor .
Baki abinin Bu aralar işi yoğun heralde kendini özletti.

tr_badboy

Daimi Üye
kaplama yaptıysanız sökünce boya yaptırmayı göze almalısınız :) en iyi ihtimal ile pasta ile sile sile boyanın canını okursunuz . kaput için taş atlamalarına ozel kaput koruyucu var seffaf yeni arabalara yapıyolar galeriden cıkarkn onu tavsiye ederim size

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
walla abi
100 de vardı 150 ye vardı da ben biraz kazık yedim tam tamına 200 tl :)
sırf kalite olsun die her zaman 3M

Hayıırlı olsun yanlız hakkatten çok para vermişsin yaa ben sana 200 liraya ön kaput tavan birde bagaj kapağına kaplardım yaa

benim önde ki kapşamalar mt karesi 3 euroluk olmasına rağmen kaç seneden beri ne açılma ne atma nede renkte açma yaprı kalite felan boş iş bunlar sadece elastik liğine göre fiyatları değişiyor ..

200 lira gerçekten çok

uguret

Daimi Üye
walla abi
100 de vardı 150 ye vardı da ben biraz kazık yedim tam tamına 200 tl :)
sırf kalite olsun die her zaman 3M

Hayıırlı olsun yanlız hakkatten çok para vermişsin yaa ben sana 200 liraya ön kaput tavan birde bagaj kapağına kaplardım yaa

benim önde ki kapşamalar mt karesi 3 euroluk olmasına rağmen kaç seneden beri ne açılma ne atma nede renkte açma yaprı kalite felan boş iş bunlar sadece elastik liğine göre fiyatları değişiyor ..

200 lira gerçekten çok
muaneden geçiyormu hocam sen onu söylesen?

uguret

Daimi Üye
gerçekten çok fazla vermişin.ben zamanıda 40 tlye 3m carbon fiber folyo alacaktım 6m*4m.
yok ya 100 lira ya yapana dak baktım 150 ye yapanada baktım ama içime sıgmadı neden se kazıgı yedik filan da iyi oldu adam muaneden geçer dedi ama bütün forumlarda geçmez diyor muaneden de geçerse sıkıntı yok :)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
kaplama yaptıysanız sökünce boya yaptırmayı göze almalısınız :) en iyi ihtimal ile pasta ile sile sile boyanın canını okursunuz . kaput için taş atlamalarına ozel kaput koruyucu var seffaf yeni arabalara yapıyolar galeriden cıkarkn onu tavsiye ederim size

sökünce boyaya felan gerek kalmıyor yalnızca sökülürken dikkatli sölükmesi gerekli çünkü folyonun yapışkanını kaportada bırakmamak gerekiyor

bizde bi focus var dı 1.5 sene boyunca aracın gece mavisi olan renginin üstüne yarıdan itibaren siyah folyo çektik tavan arka bagaj be yan tarafların yarısı dahil çekerken de biz çektik sökerken de biz söktük her hangi bir sorunla karşılaşmadık ...

Boya gerektireceğini pek zannetmiyorum sadece sökülürken dikkatli olunmasıı gerekir