benim doblom

yildiz mavisi

Daimi Üye
1.2 olmasına rağmen performansı çok iyi. sade ama şimdilik. ilerleyen aylarda sadeliğini biraz şekillendirip daha güzel bir şekle sokamaya çalışıcam önerilerinizi beklerim arkadaşlar.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
kazasız belasız sürüşler :)

Dark Knight

Fenomen Üye
yildiz mavisi tarafından yazılan metin:
1.2 olmasına rağmen performansı çok iyi. sade ama şimdilik. ilerleyen aylarda sadeliğini biraz şekillendirip daha güzel bir şekle sokamaya çalışıcam önerilerinizi beklerim arkadaşlar.

önemli olan sizin sevmeniz. Maşallah güzel ve bakımlı görünüyor. Abartıya kaçmadan ben de ufak tefek oynamalardan yanayım. Ama şu vergi ve borçları bi kapatalım ondan sonra :)

yildiz mavisi

Daimi Üye
vallah vergiyi ve muayeneyi hallettikten sonra bende çok abartı olmayacak şekilde biraz oynama yapıcam. yavaş yavaş olucak inşallah :) ben çoksevdim dobloyu o yüzden satmayı düşünmüyorum :)

Dark Knight

Fenomen Üye
Ben de sevdiğim için aldım. Yok 1.köprüden geçememe, yok her sene vergi. Bütün bunları bi kenara attım ve bütçeme göre de alabileceğim en iyi aracı seçtiğimi düşünüyorum.

yildiz mavisi

Daimi Üye
aynen banada öyle dediler gitmez olmaz köprü falan filan ama aldığıma pişman olmadım. şimdi mutlu bir hayat yaşıyorum dobloyla :) güzel araba