Benim 2010 Combi Maxi

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
işte Arkadaşlar Benim Doblo ;) Jantlar 16" Fiorino Jantı - Lastikler Continental 195*55*16. Fotoğrafları kendim çektim fotoğrafçılık hobim :)

.

1.jpg

*
2.jpg

*

3.jpg

*

4.jpg

*

5.jpg

*

6.jpg

*

7.jpg

*

8.jpg

*

9.jpg

*

10.jpg

*

12.jpg

*

13.jpg

*

14.jpg

*

15.jpg

*

16.jpg

*

17.jpg

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
maşallah kanyak ustam süper olmuş cantlar cuk oturmuş diksleri ve kanpanaları bosaydın daha güzel olur du diye düşünüyorum tabi bu senin tercihin benim kırmızıya boyalı

kokplot

Onursal Üye
kanyak fotoğraf işinden anladığın ve bir hayli zaman harcadığın belli oluyor*saycheese*. aracınında resimleri , ayrıyetten kendiside çok dinamik çıkmış. foto yu yakalamışsın gali. fiorino cantları diyorsun anca bu kadar yakışır doblo ya. harika gözüküyor vallaa. bizim oralarda derlerki diye bir sözle başlarız ya yine öle yapalım, bizim oralarda derlerki nazara gelmesin 41 kere maşallah..

yaaw o aracın içinde en arkada bagajda olana seslendinmi duyuyormu sesini :D merak ettim amma uzun araç hakkaten.ufak çaplı otel motel dükkan mübarek

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Eline sağlık, harika sunum. :)

tamz

Daimi Üye
Kazasız belasız inşallah.Jantlara bayıldım.bende de aynı renk 2008 maxi var...ben de almalıyım jantlardan :D

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Sağolun arkadaşlar Allah kimseye kaza bela göstermesin.

tamz tarafından yazılan metin:
Kazasız belasız inşallah.Jantlara bayıldım.bende de aynı renk 2008 maxi var...ben de almalıyım jantlardan :D

Jantlarla beraber lastikleri de değiştirmek gerekiyor biraz maliyetli :) ama 2 aydır arıyorum bu jantları bu kadar yakışacağını tahmin etmiyordum

kokplot tarafından yazılan metin:
yaaw o aracın içinde en arkada bagajda olana seslendinmi duyuyormu sesini :D merak ettim amma uzun araç hakkaten.ufak çaplı otel motel dükkan mübarek

Bazen seyir halindeyken çırakdan bişey istiyorum şunu ver arkadan die. usta çok uzak nasıl alayım diyor ;) 6 tane çamaşır makinesi sığdırıyorum bu araca :)

Sağolun arkadaşlar Allah kimseye kaza bela göstermesin.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
fotolar çok güzel..anlatmak istediğim görsel şov ile buluşmuş.. fiorio jantlar hakikaten bizimkilerde güzel oluyor muş demek ki.

Bide bizim stickeri yapıştırıp güzel bir foto çekersen video yapacağım elimde malzeme olmuş olur.

MAŞALLAH DE :D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
fiat anlayışı geremy :) *sarcasm*

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
175 beygir Minicooper da da 16 jant 195*55*16 lastik var :)

kokplot

Onursal Üye
bu araçta ne eksik şimdi alıma geldi. arka tavan tarafında açılıp kapanabilir uzun bir cam, branda, plastik veya normal tavan herneyse yapılmalı. uzun tahta demir yada buz dolabını üst kapağı açarak araca kolaylıkla yerleştirebilirsin. tabiii benim ki muhabbet olsun diye bir fikir. :)

yarı açılabilir tavanlı maxi :D değişik olurdu galiba.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
o açılan camdan yukarı doğru bi buzdolabı çıktığını düşünsenize çok şekilsiz olur :)

kokplot

Onursal Üye
ama bir çok araçtan çok daha fazla işi az manyy ye yapar. doblo max dir bu işini bilir.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Tanımam üstüne :)

kaç gündür Fiatı mail yardımına tutuyorum hergün arıyorlar beni. Yeni Doblo maxi nin fotoğrafını istiyorum aracı alıcam ne fotoğrafı var ne kendisi var Bana acil aracın resimlerini bulun diyorum hergün araştırıyoruz döneceğiz diyorlar. böyle bi araç üretilmemiş mi yoksa halen :)

geremy

Onursal Kurucu
kanyak tarafından yazılan metin:

kaç gündür Fiatı mail yardımına tutuyorum hergün arıyorlar beni. Yeni Doblo maxi nin fotoğrafını istiyorum aracı alıcam ne fotoğrafı var ne kendisi var Bana acil aracın resimlerini bulun diyorum hergün araştırıyoruz döneceğiz diyorlar. böyle bi araç üretilmemiş mi yoksa halen :)

biraz daha ısrar edersen sana özel üretirler.ne olacak ellerinemi yapışır.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
alacağımdan değil ama merak ediyorum :)

kokplot

Onursal Üye
geremy tarafından yazılan metin:
kanyak tarafından yazılan metin:

biraz daha ısrar edersen sana özel üretirler.ne olacak ellerinemi yapışır.

aynen öyle olacak galiba. kanyak'a özel maxi üretecekler ve kanyak sayesinde millet tam bağımsız süspansiyonlu maxi ile tanışacak.. :)

fakat yanlış bilmiyorsam maxi yerine daha fazla yük alabilen doblo çıkarıyor olmaları lazım. açık kasalılarda var fotolarda görmüşünüzdür.