Bende Bugün Chiptuningli Oldum

kadir006

Azimli Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar bende bu gün 2012 model 1.3 mylife doblomu chiptuningle tanıştırdım . gerçekten performansa inanamadım dedikleri kadar var team doblo sayfasına ve chiiptuningcilere çok teşekkürler

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hayırlı olsun...detayları paylaşırsan seviniriz....sürekli görüşlerini bekliyoruz..

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
hayırlı olsun, detayları bekliyoruz

aozgur

Fenomen Üye
Tepki
6.594
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
Hayırlı olsun chiptuning taktırmakla güzel bi karar vermişsiniz..bende 1 ay önce taktırdım gerçekten arabaya hayat buluyor chiptuning ile

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hayırlı olsun.

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Hayırlı olsun..Bende epeydir kullanıyorum... Çok da memnunum...

kadir006

Azimli Üye
Tepki
0
teşekkürler arkadaşlar izlenimlerimi sürekli paylaşacağım fiyat 900 tl olan 06 olanını taktım çok yakın bir arkadaşımla montajını kolayca yaptık .ilk test sürüşünde 1.3 yeni kasa dobloların 1. vitesteki hantallığı tamamen ortadan kalkıyor 2. viteste patinaj aldığımdan beri ilk gördüğüm bir şey oldu çok seri ve atak oldu sürüş zevki geldi ,inşallah bir sıkıntı olmadan kullanırız uzun zaman boyunca ,,,, samed38 montajını kendin yapıyorsun çok kolay 5 dakikada işlem tamam

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hmmm
şu sök tak olanlardan...iyiymiiş..

burhan

Aktif Üye
Tepki
41
Adı
burhan
Modeli
Renk
GRİ
bende 4 aydır kullanıyorum race chip.çok memnunum.yolbilgisayarı ortalama 6,5 gösteriyordu chip takınca 6,2 göstermeye başladı birazda ben ayarlarını yükselttim şu an 6,0 gösteriyor.araçım 1.9 multijet

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Tepki
79
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
bende 4 aydır kullanıyorum race chip.çok memnunum.yolbilgisayarı ortalama 6,5 gösteriyordu chip takınca 6,2 göstermeye başladı birazda ben ayarlarını yükselttim şu an 6,0 gösteriyor.araçım 1.9 multijet
Pompa ölçümü yaptınız mı ? Genelde chip sonrası düşük gösteriyor. Ben de yaptırdım 6 ay sonra beyne servisinde orjinal yazılım yüklendi. Yakıtın düştüğüne şahit olmadım ama benimde 6,5 olan gösterge bir anda 5,5'a düştü. Ayrıca aalt devirlerden üst devirlere hızlı bir şekilde çıkarkan araç titriyordu. Motor kulakçıkları ve motor zarar görebilir endişesiyle chipden vazgeçtim. Ama box olayını deneyebilrim. Sizde titreme var mı ?

burhan

Aktif Üye
Tepki
41
Adı
burhan
Modeli
Renk
GRİ
titreme 80ve 100km arası var ama ben balanstan şüpeliyim.sizin titreme olayı nasıl yani.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Tepki
79
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
titreme 80ve 100km arası var ama ben balanstan şüpeliyim.sizin titreme olayı nasıl yani.
Düşük devirde yüksek viteste kullanırken araba bir alt vitesi ister öyle. Örneğin 5 vitesle yokuş çıkıyorsun ve hızlanmak istiyorsun gaza yüklendiğin zaman motor titriyor devir yükseldikten sonra kesiyor. Yani balans titremesi değil. Silkeleme daha iyi kelime sanırım. Güç ve tork yüksek geliyor herhalde aktarma organlarına...

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
chip sonrası benim araçta da ortalama yakıt tüketimini tam 1 litre düşük gösteriyor... mesela sıfırlıyorum biraz km yapyorum tekrar yakıt alıyorum; ortalama tüketim 5,8 Lt. gösterirken pompa verilerine göre hesaplayınca 6,8 sonucu çıkıyor ...

havzali_genc

Yeni Üye
Tepki
0
peki memnunmusun chip olayından bende taktırmayı düşünüyorum ama garanti de olduğu için aracım biraz endişeleniyorum

kadir006

Azimli Üye
Tepki
0
ben şimdililk çok memnunum araçta bir sıkıntı çıkmazsa eğer vazgeçilmez bir olay etraftan sağdan soldan bilip bilmeyen yorumlarına göre zararlı diyorlar kullanıcı yorumuda benim için olumlu