Basıcam Ama Kıyamıorummmmm

Hs851

Daimi Üye
d2 doblo yu basıcam 4 cm ama kıyamıorum sizce nası durur ??? *helpless* *helpless* *helpless* *helpless* *helpless*

Dark Knight

Fenomen Üye
Hs851 tarafından yazılan metin:
d2 doblo yu basıcam 4 cm ama kıyamıorum sizce nası durur ??? *helpless* *helpless* *helpless* *helpless* *helpless*

Tercih ve zevk meselesi, size kalmış. Ben şahsen tercih etmiyorum.

Hs851

Daimi Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Tercih ve zevk meselesi, size kalmış. Ben şahsen tercih etmiyorum.

aslında hosuma gidiyor ama yapmacagım arabama zarar *sarcasm*

Hs851

Daimi Üye
ogiazrail tarafından yazılan metin:
Bnim doblo aldgmdan beri arka basik guzel durmuyo ya tam basik olacak arka ön yada orjinal kalsin

saol ben zaten vaz gectm arabama yazk

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
yapıcaksan ön ve arkaları aynı yapıcaksın yoksa hoş durmuyor....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
korkmaztaha tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

bencede*tup*

yo bn waz gectm kıyamam arabama :D :D :D
iyi o zaman..

S@MeT38

Saygın Üye
korkmaztaha tarafından yazılan metin:

bencede*tup*

yo bn waz gectm kıyamam arabama :D :D :D
iyi o zaman..
arabana kastınmı var kardeşim ne basması hem orjinalligini bozacaksın hem konforunu bitirecek hemde aman altını sürtmeyim diye telaşa gireceksin.
bugün aralıklarla bir kaç tane kasis geçeken önümde marşpyerli sonmodel bi accord vardı yürüyerek gitsem ondan hızlı giderdim oderece yani hem kendine hem trafige eziyet etmeye gerek yok

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Yapma kıyma dobloya ...................

globetroter

Saygın Üye
DOBLO jip gibi araba arkadaş. yazık edersin en iyisi orjinali. dağa taşa sür maaşallah tırmanıp gidiyor.

Dark Knight

Fenomen Üye
S@MeT38 tarafından yazılan metin:
arabana kastınmı var kardeşim ne basması hem orjinalligini bozacaksın hem konforunu bitirecek hemde aman altını sürtmeyim diye telaşa gireceksin.
bugün aralıklarla bir kaç tane kasis geçeken önümde marşpyerli sonmodel bi accord vardı yürüyerek gitsem ondan hızlı giderdim oderece yani hem kendine hem trafige eziyet etmeye gerek yok

Aynen katılıyorum ve araç basan arkadaşları anlamakta zorlanıyorum. Hele bi de doblo oldu mu ...

Tamam kimisine yakışıyor belki ama sadece hava yapacam diye de aracın ve sürüş zevkimin içine edemem.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence basma çünkü arabaya çok yükleyince lastikler sürtme yapabilir bide engebeli yolda altı sürtebilir

tr_badboy

Daimi Üye

ben kendi aracım ı 7 cm bastım 14" jantlarla yerden surunerek gidiyordu sımdı altından 17" jantlar war ideal bi yukseklikte kasıslı yolda bıraz caba harcaman gerekiyor ama bunun dısında sana artı olarak yol tutusu ve hız kazandırıyor bundan emın olabilirsin ayrıyetten konforundan da hiçbirşey kaybetmedi cunki bu dogan şahin degil yaylarını kesesin lastıklerın uzerinde gitsin araba top gibi seksin bnce bas yapıştır yere doblonun bide yoldan kopmayanını sür 140 150 virajlar banamısın demiyor orjinal halı ile 80 90 giremedigim virajlar bunlar ! modifiye hayatır arkadaslar :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Doblo hafif ticari araçtır ...özelliği ise yüksek oluşudur......modifiyeye kimse suç demedi zaten...yaşam ta4rzı oluşunu hepimiz idrak ederiz kardeşim...ancak eğer basık olması gerekseydi zaten fabrikası yapardı bunu......Ayriyetten basılan doblo nasıl araca hız kazandırır bunu anlayamadım ...1987 den beri araç sahibiyim çok araçta bastım ..çok modifiyede yaptım ama bunların içinde araç basılınca süratin arttığını hiç görmedim.......yol tutuşu dersen seni anlarım ama hız artışı imkansız...belki kişiyi piskolojik etkiliyorsa ..hani abarth egzost insana araç hızlı gidiyormuş hissi veriyorya onun gibi....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
saolun ama bn zatn arabama kıyamam onu seviorum tosunum o benm :D :D :D

O zaman sorun yok zaten kardeşim.....