BAGAJ KAPISI

YASIN

Azimli Üye
Tepki
2
Arkadaşlar aracımı geçen yıkarken fark ettimki arka sağ ve sol tampon ile bagaj kapısı arasındaki mesafe birbirinden farklı ve 10 yeni doblonun 8 inde böyle ve genelde premiolarda. fabrika hatası mı yoksa ne bu?resimde belli olmaz canlı canlı görünce net anlaşılıyor tabi BAZI premiolarda. ilginç bir durum. AVATARIMDA GÖREBİLİRSİNİZ SORUNLU NOKTAYI SAYGILARIMLA

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.029
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
premio araca estetik kattığı kanısına varabiliyor musun? Fiat bu anlam veremeyiz kolay kolay..Fabrika hatası olma ihitmali de var tabiki..

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
enteresan...sabah bakıcam bikaç dobloya:D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.029
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
aynen benimde ilgimi çekti..artık d3 lerin arkasından bakarım hep :D

S@MeT38

Saygın Üye
Tepki
1
bence bide ön çamurluklara bak aynı şeyi oradada göreceksin.kaputla ve kapıyla kıyasla çamurluk larda aracın renginden farklı.fason çalışıyor fiat maliyeti düşürmek için=)))

YASIN

Azimli Üye
Tepki
2
Arık araca dikkatli bakmak istemiyorum başka hatalar görmemek için ama taktım arka tampona gözümü alamıyom bagaj kapısından. Böyle fabrika hatası mı olur arkadaş Yapan arkadaş aceleye getirmiş galiba ne diyim. Ama şu tamponun rengini bari kaportayla tuttursalarmış yahu*clap* Artık yeni doblonun tek beğendiğim özelliği genişliği. Başka bi ayrıntısına bakmak istemiyorum mazallah bi hata daha görmeye dayanamam.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
tampon gibi plastik aksamlardaki boya her nekadar orjinalde olsa kaporta ile belli açılardan bakınca farklı gibi gözüküyor. bu normal.
aralık için görmediğim için bir şey diyemiyeceğim.