Bagaj kapağı ve silecek sorunu

beyaz_olum

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba 2006 model D2 kullanıcısıyım sıfır aldım tek kullanıcısı benim kumanda ile bagaj artık kitlenmiyor ve bagaj silecegi calismiyor plaka lambasına ve stop lambasına geri görüş kamerasına elektirik gidiyor sadece bu iki aparat calismiyor servise götürdüm elektirik sisteminin komple degismesi gerektiğini 300 tl masrafınin olduğunu ve araca 3 gün içinde teslim edebileceklerini söylediler bu arızanın başka çözümü varmı Yardımınızi bekliyorum

yigitef

Misafir
Tepki
358
Adı
Veyisümit 5006
Modeli
Renk
metalik siyah
Bagaj kapisi kilidinin sorunu bendede vardi kapidaki plastigi soktum kilit mekanizmasini vd40ile yagladim ve temizliyerek calisir vaziyete getirdimsilecek hakkinda sigortasi atmis olabilir ona bir bakin derim

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
4.095
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
Kardeş Doblo ailesine hoşgeldin.

uqur.34

Azimli Üye
Tepki
41
Adı
Uğur
Modeli
Renk
granit gri
Bagajin sol üst köşedeki plastikden gecen kablolar kesmis olabilir. Arkadaslarin dedigi gibi sigortada da sıkıntı olabilir. Kilit sorunu bende de vardi kumandadan basinca mekanizmadan ses geliyor ama kitlenmiyordu anahtarla zor donuyordu plastigi soktum yagladim ve ordaki vidayi gevsettim sorun duzeldi. Plastigi soktugunde kumandaya bas eger mekanizmadan ses geliyorsa elektiriksel bir sorun yoktur.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hoşgeldiniz

d3 lerde bagaj tesisat kabloları kesiliyor ama d1 ve d2 de hiç duymadım ama büyük ihtimal ile solda geçen borunun içindeki kablolar zamanla aç kapa kesilmiştir bi elektirikçiye gidin ve onları bantlasın sorun kalkacaktır

mesut170

Onursal Yönetici
Tepki
9.121
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@beyaz_olum

Beyaz_olum sonucu burda paylaşırsan iyi olur.

fingerbowl

Daimi Üye
Tepki
710
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
bagajın sol üst köşesindeki körüğü sök orda kopma görüceksin muhtemelen kardeşim